Niepełnosprawni tez aktywni

  • Napisane przez  Urszula Bolewicz
Niepełnosprawni tez aktywni

Jeszcze przed świętami uczestnikom jesiennych warsztatów tanecznych „Tanecznym krokiem” i „VIII Międzypowiatowego Turnieju Tańca Osób Niepełnosprawnych” udało się wyjechać na integracyjny wyjazd do Regionalnego Centrum Kultury w Pile. Wystawiany tam balet Czajkowskiego „Dziadek do orzechów” w wykonaniu Narodowego Baletu Królewskiego ze Lwowa to znany wszystkim, nieodłączny element świątecznego nastroju w okresie Bożego Narodzenia.

Niepełnosprawni tez aktywni


Dzięki dofinansowaniu z programu Działaj Lokalnie, chętni do udziału w turnieju tańca towarzyskiego podopieczni PDDS-OR-K w Drawsku Pomorskim mogli wziąć udział w warsztatach tanecznych, poprowadzonych przez Studio Tańca Katarzyna Radomska ze Świdwina. Zwieńczeniem ich zmagań była nagrodzona medalami i wyróżnieniami prezentacja podczas drawskiego turnieju. Na zakończenie projektu grupa miała po raz pierwszy szansę wziąć udział we wspomnianym wcześniej klasycznym spektaklu baletowym.


Projekt „Tanecznym krokiem” realizowało stowarzyszenie „FILAR” w Drawsku Pomorskim dzięki dofinansowaniu ze środków Programu „Działaj Lokalnie” Polsko- Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz ODL w Złocieńcu: Stowarzyszenie Lokalne Grupa Działania „Partnerstwo Drawy z Liderem Wałeckim”. Zadanie jest współfinansowane ze środków Powiatu Drawskiego”.

Niepełnosprawni tez aktywni

Dodatkowe informacje

  • ISSUU:
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto