Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Stowarzyszenie Rufin na zawodach w Policach

  • Napisane przez  Rufian

W sobotę 24 listopada w Policach odbyły się Jubileuszowe XXV Mistrzostwa Polic w wyciskaniu sztangi leżąc. W zawodach nie zabrakło reprezentantów ze Stowarzyszenia Sportów Siłowych Rufian Jankowo w osobach Mariusz Rufkiewicz, Mateusz Rufkiewicz, Leszek Pasieka i debiutujący w zawodach Krzysztof Kośminski.
Rywalizacja odbywała się w kategoriach open kobiet, oraz wiekowych: junior do lat 19, junior do lat 23, senior, weteran 40-49 lat, weteran 50-59 lat, weteran powyżej 60 lat.


Zdobyte miejsce w poszczególnych kategoriach zostało przeliczone na punkty. Po wielogodzinnych zmaganiach i zliczeniu wszystkich punktów zdobytych przez zawodników, Stowarzyszenie Sportów Siłowych Rufian Jankowo drużynowo zajęło trzecie miejsce ustępując tylko ekipie z Polic - drugie miejsce i ekipie ze Szczecina - pierwsze miejsce.

Stowarzyszenie Rufin na zawodach w Policach

Indywidualne wyniki zawodników Stowarzyszenia Sportów Siłowych Rufian Jankowo:
- kategoria weteran powyżej 60 lat
I miejsce Leszek Pasieka z wynikiem 187,5 kg
- kategoria 40-49 lat
I miejsce Krzysztof Kośmiński z wynikiem 165 kg (debiut z oficjalnym rekordem życiowym)
- kategoria 50-59 lat
I miejsce Mariusz Rufkiewicz z wynikiem 170 kg
- kategoria senior
IV miejsce Mateusz Rufkiewicz z wynikiem 185 kg

Stowarzyszenie Rufin na zawodach w Policach

Wyjazd Stowarzyszenia Sportów Siłowych Rufian Jankowo na te zawody był możliwy dzięki dofinansowaniu Gminy Drawsko Pomorskie na realizacje zadania publicznego – Upowszechnianie Sportów Siłowych

Stowarzyszenie Rufin na zawodach w Policach

Dodatkowe informacje

  • ISSUU:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej