Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Drawsko i Kalisz wspólnie w Baja Drawsko

  • Napisane przez  Baja Drawsko Team

Po raz pierwszy na tak dużą skalę w zakresie organizacji wspólnego wydarzenia sportowego podjęli współpracę Burmistrz Kalisza Pomorskiego Michał Hypki oraz Burmistrz Drawska Pomorskiego Zbigniew Ptak.  Obie gminy wraz z Fundacją Baja Poland i Polskim Związkiem Motorowym są współorganizatorem rajdu Baja Drawsko, czyli rajdu samochodów terenowych, ciężarówek, motocykli, quadów i pojazdów UTV Baja Drawsko.

Rajd Baja Drawsko rozgrywany będzie w randze rundy:

  • Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych,
  • Rajdowego Pucharu Polski Samochodów Terenowych,
  • Pucharu Polski w Rajdach Baja,

Odcinki specjalne rajdu odbędą się na terenie poligonu drawskiego. W obu miastach zlokalizowane będą miasteczka rajdowe. W sobotę 5 kwietnia miasteczko rajdowe będzie znajdowało się w Kaliszu Pomorskim w sąsiedztwie zabytkowego Pałacu Wedlów. Natomiast 6 kwietnia miasteczko rajdowe będzie znajdowało się w Drawsku Pomorskim przy ulicy Toruńskiej. Na trasie rajdu ustanowione będą punkty widokowe dla kibiców.

Szczegółowy harmonogram rajdu wraz z informacjami dla kibiców zostanie opublikowany na stronie www.bajadrawsko.pl na stronie rajdu w portalu Facebook oraz na ulotkach informacyjnych, które dostępne będą w punktach informacyjnych w miasteczkach rajdowych.

 

Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej