Wyniki - Złocieniec - Nieoficjalnie

  • Napisane przez  DSI
Wyniki - Złocieniec - Nieoficjalnie

Dane są wyłącznie poglądowe


Okręg nr 1

Miasto: ulice: Bartosza Głowackiego, Bolesława Chrobrego, Cienista, Mieszka I, Mirosławiecka, Piaskowa, Rakowo, Promienna, Słoneczna, Stefana Żeromskiego, Tadeusza Kościuszki, Wincentego Witosa

  • czekamy

Okręg nr 2

Miasto: ulice: 15 Sierpnia, 3 Pułku Piechoty, Adama Mickiewicza, Dworcowa, Gliniasta, Pusta, Stefana Okrzei, Włókiennicza

  •  

Okręg nr 3

Miasto: ulice: Brzozowa, Drawska, Gdyńska, Gnieźnieńska, Kańsko, Kosowo, Koszalińska, Krakowska, Kujawska, Leśna, Mazowiecka, Pomorska, Poznańska, Pyrzycka, Spacerowa, Szczecińska, Toruńska, Warmińska, Warszawska, Wielkopolska

  • Do Rady Miejskiej KUCZYŃSKA-KOCHANA Monika

Okręg nr 4

Miasto: ulice: 5 Marca, Bolesława Prusa, Bydgoska, Fryderyka Chopina, Henryka Sienkiewicza, Jeziorna, Kaszubska, Kolejowa, Miła, Podgórze, Polna, Przesmyk, Sadowa, Spokojna, Szkolna, Widok, Zakole

  • czekamy

Okręg nr 5

Miasto: ulice: Zdobywców Wału Pomorskiego

  • Czekamy
  • Do Rady Miejskiej JANKOWSKI Andrzej

Okręg nr 6

Miasto: ulice: Aleja Piastów, Bohaterów Monte Cassino, Generała Andersa, Grunwaldzka, Łowiecka, Obrońców Westerplatte, Racławicka, Zwycięstwa

  • czekamy

Okręg  nr 7

Miasto: ulice: Czaplinecka od nr 14 do nr 28 (parzyste), Czaplinecka od nr 17 do nr 19A (nieparzyste), Jana Pawła II, Kresowiaków, Lotników, Myśliwska, Plac 650 - lecia, Pszczelarska, Tkacka, Wyzwolenia, Zamkowa

  • Na burmistrza wygrywa 
  • Do Rady Miejskiej 

Okręg  nr 8

Miasto: ulice: Armii Polskiej, Bohaterów Warszawy, Cegielniana, Generała Sikorskiego, Kasztanowa, Kościelna, Kręta, Młyńska, Podmiejska, Rybacka, Stary Rynek, Stolarska, Targowa, Wąska, Wodna

  • czekamy

Okręg  nr 9

Miasto: ulice: Armii Polskiej, Bohaterów Warszawy, Cegielniana, Generała Sikorskiego, Kasztanowa, Kościelna, Kręta, Młyńska, Podmiejska, Rybacka, Stary Rynek, Stolarska, Targowa, Wąska, Wodna

  • czekamy
  • Do Rady Miejskiej SOŁTYS Łukasz Zygmunt

Okręg  nr 10

Miasto: ulice: Cieszyńska, Generała Okulickiego, Ogród Pałacowy, Stanisława Staszica, Sybiraków, Śląska, Wolności

  • czekamy

Okręg  nr 11

Miasto: ulice: Boczna, Dębowa, Gronowska, Jasna, Letnia, Lipowa, Łąkowa, Mała, Modrzewiowa, Na Skarpie, Ogrodowa, Parkowa, Prof. Stefana Myczkowskiego, Północna, Równa, Rzemieślnicza, Sosnowa, Sportowa, Szarych Szeregów, Świerkowa, Truskawkowa, Wiosenna, Zielona

  •  Do Rady Miejskiej CYC Roman

Okręg  nr 12

Miasto: ulice: Czwartaków, Kosynierów, Nadrzeczna, Pancerniaków, Szwoleżerów, Ułanów

  • czekamy
  • Do Rady Miejskiej KOŹMA Tadeusz

Okręg  nr 13

Gmina: sołectwo: Bobrowo, Cieszyno, Siecino, Stare Worowo, Warniłęg

  • czekamy

Okręg  nr 14

Gmina: sołectwo: Darskowo, Gronowo, Kosobudy, Lubieszewo Rzęśnica, Stawno

  •  

Okręg  nr 15

Gmina: sołectwo: Bolegorzyn, Chlebowo, Cieminko, Nowe Worowo, Płocie, Szczycienko, Smołdzęcino

  •  

 

Dodatkowe informacje

  • ISSUU:
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto