Wyniki - Drawsko Pomorskie - Nieoficjalnie

  • Napisane przez  DSI
Wyniki - Drawsko Pomorskie - Nieoficjalnie

Dane są wyłącznie poglądowe


Obwód nr 1

ulice: Akacjowa, Bolesława Prusa, Głogowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Juliana Tuwima, Kalinowa, Kłosy, Lipowa, Michała Wywiórskiego, Wacława Szymanowskiego, Witolda Reinera, Stolarska, Wrzosowa, Stefana Żeromskiego

  • Na burmistrza wygrywa Krzytszof Czerwiński (Głosy: Czerwiński: 146, Ptak: 144)
  • Do Rady Miejskiej Krzysztof Czerwiński, drugi pod względem ilości głosów: czekamy

Obwód  nr 2

ulice: Aleksandra Gierymskiego, Artura Grottgera, Boczna, Droga Wiśniowa, Henryka Rodakowskiego, Henryka Siemiradzkiego, Jacka Malczewskiego, Jana Stanisławskiego, Józefa Chełmońskiego, Józefa Tadeusza Makowskiego, Juliana Fałata, Juliusza Kossaka, Leona Wyczółkowskiego, Miodowa, Piotra Michałowskiego, Połczyńska, Rzemieślnicza, Stanisława Witkiewicza

  • Wygrywa na burmistrza Zbigniew Ptak (głosy: Ptak: 135, Czerwiński: 133)
  • Do Rady Miejskiej ORZEPOWSKA Joanna

Obwód  nr 3

ulice: Adama Mickiewicza, Juliusza Słowackiego, Płk Jana Kilińskiego, Ratuszowa, Toruńska

  • Wygrywa na burmistrza Zbigniew Ptak (głosy: Ptak: 146, Czerwiński: 135)
  • Do Rady Miejskiej RADZIUSZ Krzysztof Sebastian

Obwód  nr 4

ulice: 11 Pułku Piechoty, Kupiecka, Plac Leopolda Kuczerawego, Słowiańska, Sybiraków, Wodna, Jagiellońska, Plac Konstytucji, Plac Marii Konopnickiej

  • Wygrywa na burmistrza Zbigniew Ptak (głosy: Ptak: 161, Czerwiński: 137, Tylka: 66)
  • Do Rady Miejskiej SKRZYPCZAK Michał - 2 głosy przewaki nad TALKO Leszek Antoni 

Obwód  nr 5

ulice: Jana Matejki, Kosynierów, Królewiecka, Obrońców Westerplatte, Plac Bałtycki, Zamkowa, 4 Marca, Bednarska, Działkowca, Gen. Tadeusza Kościuszki, Grunwaldzka

  • Wygrywa na burmistrza Zbigniew Ptak (głosy: Ptak: 161, Czerwiński: 137, Tylka: 66)
  • Do Rady Miejskiej KOWALCZYK Robert

Obwód  nr 6

ulice: Basztowa, Cmentarna, Gajowa, Gdyńska, Gen. Władysława Sikorskiego, Krótka, Park Fryderyka Chopina, Plac Gdański, Plac Jana Pawła II, Kujawska

  • Wygrywa na burmistrza Zbigniew Ptak (głosy: Ptak: 181, Czerwiński: 114)
  • Do Rady Miejskiej SYCZ Danuta Anna

Obwód  nr 7

ulice: Bieszczadzka, Górska, Jeleniogórska, Karkonoska, Karpacka, Kaszubska, Leśna, Lubuska, Łowicka, Marynarska, Mazurska, Morska, Podhalańska, Podmiejska, Przemysłowa, Orlicka, Pomorska, Seminaryjna, Starogrodzka, Sudecka, Śląska, Świętokrzyska, Tatrzańska, Warmińska, Wielkopolska, Zakopiańska

  • Na burmistrza wygrywa Zbigniew Ptak (głosy: Ptak: 184 Czerwiński: 162)
  • Do Rady Miejskiej RUDŹ Bartosz

Obwód  nr 8

ulice: Bolesława Chrobrego, Brzozowa, Jana Sobieskiego, Jasna, Józefa Piłsudskiego, Koleśno, Ks. Stanisława Staszica, Łąkowa, Ogrodowa, Polna, Promenada Piastowska, Słoneczna, Pocztowa

  • czekamy
  • Do Rady Miejskiej ROMANOWSKI Zygmunt Andrzej

Obwód  nr 9

ulice: Bydgoska, Dworcowa, Gnieźnieńska, Jeziorna, Kaliska, Kolejowa, Liliowa, Plac Elizy Orzeszkowej, Plac Grudziądzki, Poznańska, Spokojna, Stanisława Moniuszki, Stefana Okrzei, Szczecińska, Warszawska, Zdroje

  • Na burmistrza wygrywa Zbigniew Ptak (głosy: Ptak - pierwszy, drugi - Chojnacki)
  • Do Rady Miejskiej MATUSIAK Włodzimierz

Obwód  nr 10

ulice: Sadowa, Złocieniecka

  • czekamy
  • Do Rady Miejskiej FALIŃSKI Czesław

Obwód  nr 11

miejscowości: Jankowo, Karwice, Konotop, Krzynno, Kumki, Mielenko Drawskie, Oleszno, Ustok, Woliczno, Zbrojewo, Ziemsko, Żołędowo

  • Na burmistrza wygrywa Zbigniew Ptak (głosy: Ptak: 131 Czerwiński: 100)
  • Do Rady Miejskiej KRYMOWSKA-JANUSZ Agnieszka

Obwód  nr 12

miejscowości: Cianowo, Gajewko, Gajewo, Golina, Roztoki, Zagozd, Zarańsko, Dołgie, Grzybno, Węglin

  • czekamy
  • Do Rady Miejskiej REGINA Malec

Obwód  nr 13

miejscowości: Lasocin, Łabędzie, Nętno, Olchowiec, Rydzewo, Żółcin, Żółte, Przytoń, Karpno, Kiełpin, Przystanek, Tęczyn

  • Na burmistrza wygrywa Zbigniew Ptak (głosy: Ptak: 144 Czerwiński: 84, Budzyński:64, Kowalczyk: 58, Chojnacki 40, Talko: 30, Tylka: 21)
  • Do Rady Miejskiej GENDEK Ireneusz

Obwód  nr 14

miejscowości: Dalewo, Gudowo, Linowno, Suliszewo, Zagórki

  •  czekamy
  • Do Rady Miejskiej HRYNKIEWICZ Katarzyna Monika

Obwód  nr 15

miejscowości: Borne, Jutrosin, Kolno, Jelenino, Szczytniki, Ostrowice, Donatowo

  • Wygrywa Zbigniew Ptak (Głosy: Ptak:174)
  • Do Rady Miejskiej BANY Roman Zdzisław

Obwód  nr 16

Szpitale Polskie S. A.-Drawskie Centrum Specjalistyczne w Drawsku Pomorskim, ul. B. Chrobrego 4 Drawsko Pomorskie

  • Wygrywa Zbigniew Ptak (Głosy: Ptak:1)

Dodatkowe informacje

  • ISSUU:
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto