Kolejne warsztaty tanecznej metamorfozy - na koniec będzie widowisko

  • Napisane przez  Aneta Olszacka
Kolejne warsztaty tanecznej metamorfozy  - na koniec będzie widowisko

Od maja 2018 roku realizowany jest projekt „TANECZNA METAMORFOZA”, który otrzymał dofinansowanie Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Liderem projektu jest Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim, a partnerami projektu Drawieński Ośrodek Kultury w Drawnie  i Gminny Ośrodek Kultury  Sportu i Turystyki w Wierzchowie. Weekend 28-30 września 2018 r. był kolejnym bardzo pracowitym czasem dla wszystkich uczestników biorących udział w projekcie.

Kolejne warsztaty tanecznej metamorfozy

Kilkanaście godzin spędzonych na parkiecie, omawianie kolejnych elementów choreografii , dyscyplina i zaangażowanie po raz kolejny pokazały,  jak wygląda praca w teatrze tańca.

Kolejne warsztaty tanecznej metamorfozy

Zaproszone do współpracy instruktorki tańca i choreografki –Katarzyna Skawińska i Alicja Paleta podchodziły do wszystkich uczestników w sposób bardzo wymagający. Warsztaty pokazują, że taniec to nie tylko ruch, aktywność, ale też emocje, pewien przekaz, ogrom pracy tancerza i ciągłe zgłębianie świadomości własnego ciała.

Kolejne warsztaty tanecznej metamorfozy

Przygotowywane widowisko zainspirowane  jest zmieniającymi się porami roku i będzie zaprezentowane 2 grudnia br. na zakończenie projektu.

Kolejne warsztaty tanecznej metamorfozy
Kolejne warsztaty tanecznej metamorfozy
 

Dodatkowe informacje

  • ISSUU:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto