Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Certyfikat „ Young Learnes of English” dla Wiktora Dzieńkowskiego

  • Napisane przez  M. Kawecka
Certyfikat „ Young Learnes of English” dla Wiktora Dzieńkowskiego

1 października w Szkole Podstawowej w Pomierzynie miało miejsce uroczyste wręczenie certyfikatu potwierdzającego zdobycie najwyższych umiejętności z języka angielskiego na poziomie ucznia klasy czwartej przez Wiktora Dzieńkowskiego.
Uczeń przystąpił do egzaminu certyfikacyjnego Young Learnes of English poziom Movers 3 czerwca 2018 r. w Poznaniu i uzyskał maksymalny wyniki ze wszystkich zdolności językowych, tj., czytanie i pisanie, słuchanie oraz mówienie.

Jesteśmy niezwykle dumni z osiągnięcia Wiktora, który jest bardzo skromnym uczniem i tak naprawdę zapomniał już o egzaminie, który w jego odczuciu wcale nie był trudny. Ale jeśli się ma takie umiejętności, to każdy sprawdzian wiedzy będzie łatwy.
Jesteśmy szkołą z oddziałami dwujęzycznymi dopiero drugi rok, więc tym bardziej cieszymy się z sukcesu naszego ucznia i składamy ogromne podziękowania na ręce rodziców Wiktora oraz jego nauczyciela języka angielskiego, którzy w ogromnym stopniu przyczynili się do zdobycia tego wyróżnienia. Liczymy, że osiągnięcie Wiktora stanie się motywatorem dla naszych uczniów i w tym roku do egzaminu przystąpią kolejni, a nasz pionier będzie zdobywał kolejne szlify w równie spektakularnym stylu – podkreślają nauczyciele

Dodatkowe informacje

  • ISSUU:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej