I BIEG RYBAKA W CZAPLINKU – relacja i foto

  • Napisał 
Piękna historia - Dwie Panie - matka i córka razem kończą bieg. Córka startowała na 10 km, mama na 5 km. Obie szczęśliwe. Fot. Adam Cygan facebook.com/cyganadam/ Piękna historia - Dwie Panie - matka i córka razem kończą bieg. Córka startowała na 10 km, mama na 5 km. Obie szczęśliwe. Fot. Adam Cygan facebook.com/cyganadam/

Rundorfina – czyli grupa pozytywnych biegaczy z Czaplinka wraz z współorganizatorami przygotowali dzisiaj dwa biegi w Czaplinku pod nazwą Bieg Rybaka.
I Bieg Rybaka w Czaplinku odbył się w centrum miasta na rynku, a biegi miały długość 10.6 km oraz 5,3. W pierwszym biegu wystartowało 119 osób a w drugim krótszym 110.
Na dystansie 5 km najlepszy był JAROCKI Bartosz z czasem 19:15, natomiast na 10 km zwyciężył DAWID Garski z czasem 36:00. Pełne wyniki do pobrania poniżej.


Dla biegaczy przygotowano posiłek regeneracyjny, każdy kto ukończył otrzymał medal. Wśród sportowców rozlosowano nagrody.
Impreza bardzo fajna, zgrabnie prowadzona przez Herkulesa, pogoda dopisał. Przyjechało wiele osób z poza powiatów, a praktycznie każdą gminę z naszego powiatu reprezentowali lokalni sportowcy. Oby więcej takich wyzwań.

Dodatkowe informacje

  • ISSUU:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto