Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Dwa międzynarodowe medale w jeden weekend- Zdobyły je Nadia i Wiktoria

  • Napisał 

Drawsko Pomorskie jednak sztukami walk stoi. To był udany weekend dla Wiktorii Skórki i Nadii Hofman. Wiktoria zdobyła złoto a Nada srebro.

Złoto Wiktorii

Dwa międzynarodowe medale w jeden weekend- Zdobyły je Nadia i Wiktoria

Wiktoria Skórka na co dzień ćwiczy w MUKS OYMAMA w Drawsku Pomorskim. 20-23 września w Kaliningradzie w Rosji odbyły się 32 Mistrzostwa Europy w Karate Kyokushin z udziałem 410 zawodników z 21 krajów. Polskę reprezentowała zawodniczka Wiktoria Skórka oraz trenerzy sensei Karol Korczyński i sensei Andrzej Tylka. Wiktoria startując w konkurencji kata dziewcząt 14-15 lat (junior młodszy) zdobyła swój kolejny, złoty medal wyprzedzając w turze finałowej 3 zawodniczki z Rosji. Wyjazd do Rosji możliwy był dzięki wsparciu finansowemu Starostwa Powiatowego w Drawsku Pom., Urzędowi Miejskiemu w Drawsku Pom., oraz środkom własnym klubu.

Srebro Nadii

Dwa międzynarodowe medale w jeden weekend- Zdobyły je Nadia i Wiktoria

Nadia Hofman trenuje w Zet Gold Team Drawsko Pomorskie Ju –Jitsu pod okiem Artura Kamińskiego. W ten sam weekend Nadia walczyła o zwycięstwo w Pucharze Świata w greckich Atenach. Udało się jej zdobyć srebro. O przygotowaniach Natalii pisaliśmy wcześniej na łamach DSI.
Zarówno Wiktorii jak i Nadii gratulujemy osiągnięć.

Dodatkowe informacje

  • ISSUU:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej