Intermarche Drawsko


Bieg Wilczym Tropem - druga edycja

  • Napisane przez  Maciej Słomka
Fot. Bieg Wilczym Tropem Fot. Bieg Wilczym Tropem

Świetna atmosfera, sympatyczni i życzliwi ludzie, cudowny leśny zakątek, gdzie każdy może poczuć bliskość z przyrodą, to wszystko kolejny raz przyciągnęło miłośników aktywności na
Bieg Wilczym Tropem.
Podczas imprezy uczestnicy poruszając się po tropach wilka, jedni maszerując inni biegnąc, także szukali swej zdobyczy, a zdobyczą tą były wytrwałość, determinacja i satysfakcja. Symbolem tych cech jest otrzymany medal, pamiątka zmęczenia i radości.
Stowarzyszenie Nasza Świerczyna wraz z GOKSiT w Wierzchowie zorganizowali imprezę rekreacyjną pod nazwą Bieg Wilczym Tropem.
Na zaproszenie odpowiedziało wielu uczestników z całego województwa. W sumie tropem wilka podążało 170 sportowców w tym 60- cioro dzieci. Gorąca grochówka, ciasto, owoce oraz napoje pomogły zregenerować utracone siły. Dopełnieniem rywalizacji było wręczenie medali, dyplomów i nagród dla najlepszych zawodników.


Podziękowania należą się Nadleśnictwu w Świerczynie za pomoc w organizacji biegu ale także Zakładowi Przemysłu Drzewnego w Świerczynie, Gminie Wierzchowo, Żywiec Zdrój SA Mirosławiec, UKS Lider Świerczyna, Aptece Pastylka w Wierzchowie, Związkowi Miast i Gmin Pojezierza Drawskiego.
Podziękowania trafią także do OSP w Świerczynie, pracowników Nadleśnictwa w Świerczynie oraz wszystkich zaangażowanych członków Stowarzyszenia Nasza Świerczyna.
Wsłuchując się w głosy biegaczy organizatorzy planują przygotowywać trzecią edycję Biegu Wilczym Tropem.

Dodatkowe informacje

  • ISSUU:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto