Advertisement
AMAZON

Obwody wyborcze w powiecie drawskim w poszczególnych gminach w wyborach samorządowych 2018

  • Napisane przez  Źródło PKW
Obwody wyborcze w powiecie drawskim w poszczególnych gminach w wyborach samorządowych 2018

Poniżej prezentujemy podział gmin powiatu drawskiego na poszczególne obwody. Podział uwzględnia zmiany spowodowane likwidacją Ostrowic.

CZAPLINEK

Numer

Adres

Typ obwodu

Dostępny dla osób niepełnosprawnych

Granice obwodu

1

Budynek Szkoły Podstawowej, ul. Słoneczna 27 Czaplinek

stały

Tak

Miasto-ulice: Akacjowa, Aleja 7 - go Kołbrzeskiego Pułku Piechoty, Apteczna, Brzozowa, Dąbrowskiego, Długa, Drahimska, Górna, Jagiellońska, Jarzębinowa, Jesionowa, Jeziorna, Kasztanowa, Kręta, Leśników 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, Lipowa, Młyńska, Moniuszki, Nadbrzeże Drawskie, Ogrodowa, Parkowa, Pięciu Pomostów, Polna, Rynek, Rzeczna, Generała Władysława Sikorskiego, Słoneczna, Szczecinecka, Wąska, Wiejska.

2

Czaplinecki Ośrodek Kultury, ul. Pławieńska 1a Czaplinek

stały

Tak

Miasto-ulice: Generała Józefa Bema, Bydgoska, Ceglana, Czarnkowskiego, Jana Długosza, Grunwaldzka, Jaśminowa, Kalinowa, Kamienna, Komunalna, Kujawska, Leśników Nr 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14a, 16 i od Nr 17 do 28, Jana Chryzostoma Paska, Pilska, Plac 3 - go Marca, Pławieńska, Różana, Rzeźnicka, Władysława Skoraczewskiego, Studzienna, Wałecka od Nr 1 do 42 i Nr 43, 45, 45a, 47, 47a, 51, Pawła Wasznika, Zbożowa, Złocieniecka.

3

Szkoła Podstawowa, ul. Wałecka 49 Czaplinek

stały

Tak

Miasto-ulice: Chrobrego, Dworcowa, Gdańska, Kaszubska, Kolejowa, Kościuszki, Mazurska, Pomorska, Poznańska, Spokojna, Tartaczna, Toruńska, Wałecka Nr 44, 44a, 46, 46a, 48, 48a, 50, 50a i od Nr 52 do 93, Warmińska, Żuławska.

4

Przedszkole Publiczne, ul. Grunwaldzka 5b Czaplinek

stały

Nie

Miasto-ulice: Jana Kochanowskiego 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 16, 16a, 18, 20, 20a, Mickiewicza, Słowackiego, Staszica, Żeromskiego.

5

SKR Czaplinek Spółka z o. o., ul. Pławieńska 18 Czaplinek

stały

Nie

Gmina-miejscowości: Czarne Małe, Cichorzecze, Karsno, Kołomąt, Kuszewo, Łazice, Łąka, Łysinin, Niwka, Ostroróg, Piekary, Pławno, Psie Głowy, Sikory, Stare Kaleńsko, Studniczka, Wełnica, Wrześnica, Żelisławie, Zdziersko.

6

Sala wiejska, 63 Siemczyno

stały

Nie

Gmina-miejscowości: Głęboczek, Piaseczno, Rzepowo, Siemczyno.

7

Sala wiejska, ul. Białego Orła 25 Kluczewo

stały

Nie

Gmina-miejscowości: Brzezinka, Czarne Wielkie, Drahimek, Kluczewo-ulice: Białego Orła, Gminna, Górna, Kościelna, 5 - go Marca, Polna, Kolonia Kluczewo, Kuźnica Drawska, Nowe Drawsko, Prosino, Prosinko, Stare Drawsko, Stare Gonne, Sulibórz, Żerdno.

8

Świetlica wiejska, 33 Broczyno

stały

Tak

Gmina-miejscowości: Broczyno, Byszkowo, Dobrzyca Mała, Kamienna Góra, Kosin, Machliny, Miłkowo, Motarzewo, Nowa Wieś, Trzciniec, Podstrzesze, Turze.

DRAWSKO POMORSKIE

Numer

Adres

Typ obwodu

Dostępny dla osób niepełnosprawnych

Granice obwodu

1

Świetlica Spółdzielni Mieszkaniowej "Świt" w Drawsku Pomorskim, ul. Mickiewicza 1 Drawsko Pomorskie

stały

Tak

ulice: Akacjowa, Bolesława Prusa, Głogowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Juliana Tuwima, Kalinowa, Kłosy, Lipowa, Michała Wywiórskiego, Wacława Szymanowskiego, Witolda Reinera, Stolarska, Wrzosowa, Stefana Żeromskiego

2

Świetlica Samorządu Mieszkańców Nr 2 w Drawsku Pomorskim, ul. Gierymskiego 3 Drawsko Pomorskie

stały

Tak

ulice: Aleksandra Gierymskiego, Artura Grottgera, Boczna, Droga Wiśniowa, Henryka Rodakowskiego, Henryka Siemiradzkiego, Jacka Malczewskiego, Jana Stanisławskiego, Józefa Chełmońskiego, Józefa Tadeusza Makowskiego, Juliana Fałata, Juliusza Kossaka, Leona Wyczółkowskiego, Miodowa, Piotra Michałowskiego, Połczyńska, Rzemieślnicza, Stanisława Witkiewicza

3

Przedszkole w Drawsku Pomorskim, ul. Obr. Westerplatte 47 - 49 Drawsko Pomorskie

stały

Nie

ulice: Adama Mickiewicza, Juliusza Słowackiego, Płk Jana Kilińskiego, Ratuszowa, Toruńska

4

Szkoła Podstawowa nr 1 w Drawsku Pomorskim, ul. Obr. Westerplatte 13 Drawsko Pomorskie

stały

Nie

ulice: 11 Pułku Piechoty, Kupiecka, Plac Leopolda Kuczerawego, Słowiańska, Sybiraków, Wodna, Jagiellońska, Plac Konstytucji, Plac Marii Konopnickiej

5

Przedszkole w Drawsku Pomorskim, ul. Obr. Westerplatte 47 - 49 Drawsko Pomorskie

stały

Nie

ulice: Jana Matejki, Kosynierów, Królewiecka, Obrońców Westerplatte, Plac Bałtycki, Zamkowa, 4 Marca, Bednarska, Działkowca, Gen. Tadeusza Kościuszki, Grunwaldzka

6

Szkoła Podstawowa nr 1 w Drawsku Pomorskim, ul. Obr. Westerplatte 13 Drawsko Pomorskie

stały

Nie

ulice: Basztowa, Cmentarna, Gajowa, Gdyńska, Gen. Władysława Sikorskiego, Krótka, Park Fryderyka Chopina, Plac Gdański, Plac Jana Pawła II, Kujawska

7

Nadleśnictwo Drawsko w Drawsku Pomorskim, ul. Starogrodzka 30 Drawsko Pomorskie

stały

Tak

ulice: Bieszczadzka, Górska, Jeleniogórska, Karkonoska, Karpacka, Kaszubska, Leśna, Lubuska, Łowicka, Marynarska, Mazurska, Morska, Podhalańska, Podmiejska, Przemysłowa, Orlicka, Pomorska, Seminaryjna, Starogrodzka, Sudecka, Śląska, Świętokrzyska, Tatrzańska, Warmińska, Wielkopolska, Zakopiańska

8

Przedszkole w Drawsku Pomorskim, ul. B. Chrobrego 4a Drawsko Pomorskie

stały

Tak

ulice: Bolesława Chrobrego, Brzozowa, Jana Sobieskiego, Jasna, Józefa Piłsudskiego, Koleśno, Ks. Stanisława Staszica, Łąkowa, Ogrodowa, Polna, Promenada Piastowska, Słoneczna, Pocztowa

9

Szkoła Podstawowa nr 2 w Drawsku Pomorskim, ul. Dworcowa 2A Drawsko Pomorskie

stały

Nie

ulice: Bydgoska, Dworcowa, Gnieźnieńska, Jeziorna, Kaliska, Kolejowa, Liliowa, Plac Elizy Orzeszkowej, Plac Grudziądzki, Poznańska, Spokojna, Stanisława Moniuszki, Stefana Okrzei, Szczecińska, Warszawska, Zdroje

10

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Drawsku Pomorskim Liceum Ogólnokształcące, ul. Złocieniecka 25 Drawsko Pomorskie

stały

Tak

ulice: Sadowa, Złocieniecka

11

Szkoła Podstawowa w Mielenku Drawskim, 47 Mielenko Drawskie

stały

Tak

miejscowości: Jankowo, Karwice, Konotop, Krzynno, Kumki, Mielenko Drawskie, Oleszno, Ustok, Woliczno, Zbrojewo, Ziemsko, Żołędowo

12

Świetlica Wiejska w Zarańsku, 1 Zarańsko

stały

Nie

miejscowości: Cianowo, Gajewko, Gajewo, Golina, Roztoki, Zagozd, Zarańsko, Dołgie, Grzybno, Węglin

13

Szkoła Podstawowa w Nętnie, 38 Nętno

stały

Tak

miejscowości: Lasocin, Łabędzie, Nętno, Olchowiec, Rydzewo, Żółcin, Żółte, Przytoń, Karpno, Kiełpin, Przystanek, Tęczyn

14

Świetlica Wiejska w Suliszewie, 70A Suliszewo

stały

Tak

miejscowości: Dalewo, Gudowo, Linowno, Suliszewo, Zagórki

15

Szkoła Podstawowa w Ostrowicach, 3 Ostrowice

stały

Tak

miejscowości: Borne, Jutrosin, Kolno, Jelenino, Szczytniki, Ostrowice, Donatowo

16

Szpitale Polskie S. A.-Drawskie Centrum Specjalistyczne w Drawsku Pomorskim, ul. B. Chrobrego 4 Drawsko Pomorskie

szpital

Nie

Szpitale Polskie S. A-Drawskie Centrum Specjalistyczne

KALISZ POMORSKI

Numer

Adres

Typ obwodu

Dostępny dla osób niepełnosprawnych

Granice obwodu

1

Przedszkole Miejskie "Bajkolandia", Janowiecka 2A Kalisz Pomorski

stały

Nie

ul. Brzozowa, Dworcowa 30, nr 32 do końca (bez nr 33, 37), Kolejowa, Modrzewiowa, Leśna, Powiatowa, Przemysłowa, Sosnowa, Świerkowa, Tartaczna, Wojska Polskiego, Wrocławska

2

Nadleśnictwo, ul. al. prof. Leona Mroczkiewicza 1 Kalisz Pomorski

stały

Nie

al. prof. Leona Mroczkiewicza, ul. Dworcowa nr 1 - 29, nr 31, 33, 37, Kwiatowa, Poprzeczna

3

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury, ul. Dworcowa 6 Kalisz Pomorski

stały

Tak

sołectwa: Biały Zdrój, Bralin, Cybowo, Dębsko, Głębokie, Stara Korytnica, Suchowo, Prostynia

4

Pałac, Wolności 31 Kalisz Pomorski

stały

Tak

ul. Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Generała Władysława Sikorskiego, Janowiecka, Jasna, Kilińskiego, Lipinki, Ogrodowa, al. Sprzymierzonych, Strzelecka, Suchowska, Szczecińska, Św. Wojciecha, Tylna, Wolności

5

Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego, Toruńska 9 Kalisz Pomorski

stały

Tak

ul. Adama Mickiewicza, Akacjowa, Błonie Kaszubskie, Bydgoska, Drawska, Gdańska, Grunwaldzka, Jaśminowa, Jeziorna, Kołobrzeska, Koszalińska, Lipowa, Młyńska, Na Skarpie, Piaskowa, Podgórna, Polna, Półwiejska, Prof. Zbigniewa Religi, Rybacka, Toruńska, Wczasowa, Wiśniowa, Wschodnia

6

Szkoła Podstawowa, 10 Pomierzyn

stały

Tak

sołectwa: Giżyno, Krężno, Pepłówek, Pomierzyn, Poźrzadło Wielkie, Sienica, Stara Studnica

WIERZCHOWO

Numer

Adres

Typ obwodu

Dostępny dla osób niepełnosprawnych

Granice obwodu

1

Zespół Szkół, 85 Świerczyna

stały

Nie

Danowice, Dębniewice, Knowie, Króle, Otrzep, Sośnica, Świerczyna, Wielboki

2

Świetlica Wiejska, Plac Orła Białego 4 Wierzchowo

stały

Nie

Będlino, Wierzchówko, Wierzchowo: 3 - go Marca, Ogrodowa, Plac Orła Białego, Wojska Polskiego, Bonin, Osiek Drawski

3

Szkoła Podstawowa, ul. Długa 26a Wierzchowo

stały

Tak

Garbowo, Nowe Laski, Żeńsko, Wierzchowo: Długa, Lipowa, Polna, Szkolna, Kwiatowa

4

Sala Wiejska "Lasek Arkoński", Parkowa 7 Wierzchowo

stały

Tak

Wierzchowo: Leśna, Parkowa, Radomyśl, Żabinek, Żabin

ZŁOCIENIEC

Numer

Adres

Typ obwodu

Dostępny dla osób niepełnosprawnych

Granice obwodu

1

Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o. o., ul. Piaskowa 1 Złocieniec

stały

Nie

Miasto: ulice: Bartosza Głowackiego, Bolesława Chrobrego, Cienista, Mieszka I, Mirosławiecka, Piaskowa, Promienna, Rakowo, Słoneczna, Stefana Żeromskiego, Tadeusza Kościuszki, Wincentego Witosa

2

Przedszkole, ul. Stefana Okrzei 4 Złocieniec

stały

Tak

Miasto: ulice: 15 Sierpnia, 3 Pułku Piechoty, Adama Mickiewicza, Dworcowa, Gliniasta, Stefana Okrzei, Włókiennicza

3

Biuro Powiatu Drawskiego ARiMR, ul. Drawska 13 Złocieniec

stały

Tak

Miasto: ulice: Brzozowa, Drawska, Gdyńska, Gnieźnieńska, Kańsko, Kosowo, Koszalińska, Krakowska, Kujawska, Leśna, Mazowiecka, Pomorska, Poznańska, Pyrzycka, Spacerowa, Szczecińska, Toruńska, Warmińska, Warszawska, Wielkopolska

4

Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Fryderyka Chopina 10 Złocieniec

stały

Tak

Miasto: ulice: 5 Marca , Bolesława Prusa, Bydgoska, Fryderyka Chopina, Henryka Sienkiewicza, Jeziorna, Kaszubska, Kolejowa, Miła, Podgórze, Polna, Przesmyk, Sadowa, Spokojna, Szkolna, Widok, Zakole

5

Biblioteka Publiczna, ul. Obrońców Westerplatte 3 Złocieniec

stały

Nie

Miasto: ulice: Zdobywców Wału Pomorskiego

6

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Postęp", ul. Obrońców Westerplatte 3 Złocieniec

stały

Nie

Miasto: ulice: Aleja Piastów, Bohaterów Monte Cassino, Czaplinecka od nr 14 do nr 28 (parzyste), Czaplinecka od nr 17 do nr 19A (nieparzyste), Generała Andersa, Grunwaldzka, Jana Pawła II, Kresowiaków, Lotników, Łowiecka, Myśliwska, Obrońców Westerplatte, Plac 650 - lecia, Pszczelarska, Racławicka, Tkacka, Wyzwolenia, Zamkowa, Zwycięstwa

7

Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. I Dywizji WP 4 Złocieniec

stały

Tak

Miasto: ulice: 11 Listopada, Czaplinecka od nr 2 do nr 12 (parzyste), Czaplinecka od nr 1 do nr 15A (nieparzyste), I Dywizji Wojska Polskiego, Elizy Orzeszkowej, Jaśminowa, Kwiatowa, Marsz. Józefa Piłsudskiego, Nowa, Plac 3 Maja, Połczyńska, Zaułek

8

Sala Widowiskowa, ul. Wolności 6 Złocieniec

stały

Nie

Miasto: ulice: Armii Polskiej, Bohaterów Warszawy, Cegielniana, Generała Sikorskiego, Kasztanowa, Kościelna, Kręta, Młyńska, Podmiejska, Rybacka, Stary Rynek, Stolarska, Targowa, Wąska, Wodna

9

Urząd Miejski, Stary Rynek 3 Złocieniec

stały

Tak

Miasto: ulice: Boczna, Cieszyńska, Dębowa, Generała Okulickiego, Gronowska, Jasna, Letnia, Lipowa, Łąkowa, Mała, Modrzewiowa, , Na Skarpie, Ogrodowa, Ogród Pałacowy, Parkowa, Północna, Prof. Stefana Myczkowskiego, Równa, Rzemieślnicza, Sosnowa, Sportowa, Stanisława Staszica, Sybiraków, Szarych Szeregów, Śląska, Świerkowa, Truskawkowa, Wiosenna, Wolności, Zielona

10

Szkoła Podstawowa Nr 3, Czwartaków 2 Złocieniec

stały

Nie

Miasto: ulice: Czwartaków, Kosynierów, Nadrzeczna, Pancerniaków, Szwoleżerów, Ułanów

11

Świetlica Wiejska, 14 Bobrowo

stały

Tak

Gmina: sołectwo: Bobrowo

12

Świetlica Wiejska, 7 Stare Worowo

stały

Nie

Gmina: sołectwo: Cieszyno, Siecino, Stare Worowo, Warniłęg

13

Dom Pomocy Społecznej, 7 Darskowo

stały

Tak

Gmina: sołectwo: Darskowo, Gronowo, Kosobudy, Rzęśnica

14

Świetlica Wiejska, 30 Lubieszewo

stały

Nie

Gmina: sołectwo: Lubieszewo, Stawno

15

Świetlica Wiejska, Aleja Wolności 2 Nowe Worowo

stały

Tak

Gmina: sołectwo: Bolegorzyn, Chlebowo, Cieminko, Nowe Worowo, Płocie, Szczycienko, Smołdzęcino

 

 

 

 

Dodatkowe informacje

  • ISSUU:
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto