Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Nowa siłownia zewnętrza w Wierzchowie już działa

  • Napisał 
Siłownia w Wierzchowie. Fot. Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Wierzchowie Siłownia w Wierzchowie. Fot. Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Wierzchowie

Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Wierzchowie uruchomił zewnętrzną siłownię w obrębie Lasku Arkońskiego w Wierzchowie. Obecnie planowana jest jeszcze wiata z grillem i ławami, która ma stanąć w niedalekiej odległości od nowej siłowni. 

Wszyscy chętni obecnie mogą skorzystać z takich urządzeń jak: prasa nożna, wioślarz, surfer i twister, wyciąg i krzesełko, biegacz i orbitrek, drabinka i podciąg nóg oraz koła tai chi małe i duże. Siłownie przyjęły się w miejscowościach naszych gmin i są oblegane przez mieszkańców. Ich elementy powoli trafiają również na małe wsie jak np. w miejscowości Zółte, Łabędzie czy Nętno w gm. Drawsko Pomorskie. 

Inwestycja w Wierzchowie pn. "Zagospodarowanie terenu rekreacyjnego w obrębie Lasku Arkońskiego" dofinansowana została w ramach PROW - odnowa i rozwój wsi. Wartość projektu to kwota: 49 484,15 zł a dofinansowanie 32236 zł. 

 

Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej