Kiedy szukać opon zimowych do swojego auta

  • Napisane przez  Artykuł powstał we współpracy z Allegro
Kiedy szukać opon zimowych do swojego auta

Większość z nas o oponach zimowych przypomina sobie wtedy, gdy za oknem robi się zimno. Zdarza się, że mając założone w aucie opony letnie nie pamiętamy o tym aby przygotować się do zimy.
Kiedy średnia dobowa temperatura nie zbliża się do magicznej granicy 7 stopni Celsjusza to już ostatni moment, kiedy powinniśmy zmienić opony na zimowe. To właśnie taką temperaturę podają specjaliści jako najbardziej odpowiednią do wymiany opon.

Gdzie warto szukać opon zimowych

Opony zimowe można szukać na Allegro. To doskonałe miejsce do poszukiwań. Serwis dostarcza ogromną ilość ofert dbając jednocześnie o to, aby nie przytłoczyły nas one ilością. Kluczem jest tu możliwość stosowania filtrów wyszukiwania.
Każdy użytkownik może określić interesujący go przedział cen opon, wybrać również np. średnicę, szerokość, markę czy profil. W każdej chwili także może zmienić warunki wyszukiwania i przeszukać oferty dla kategorii opony wielosezonowe.

Zakup

Po wybraniu interesującej i pasującej nam oferty, jeśli mamy już założone konto w serwisie możemy upatrzone opony dodać do wirtualnego koszyka. Warto przejrzeć jeszcze warunki zakupu , w szczególności dostawy i płatności oraz gwarancji i rękojmi.
Serwis Allegro umożliwia także sprawdzenie informacji o sprzedającym. To bardzo pozytywne narzędzie. System oparty na ocenach kupujących pozwala sprawdzić jak rzetelny jest sprzedawca. Warto wybierać tylko takich, którzy mają wysokie oceny a kupujący go polecają.

Jeśli się zdecydujemy od zakupu dzieli nas już tylko kilka kliknięć. Trzeba jeszcze dokonać płatności. Tu Allegro oferuje tradycyjny przelew lub wygodne dla nas szybkie przelewy, BLIK a nawet zakup na raty. Po procesie zakupu pozostaje czekać, aż kurier dostarczy do domu nasze opony.

Dodatkowe informacje

  • ISSUU:
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto