Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Aneta Olszacka i Romana Kowalewicz realizują projekt „Taneczna Metamorfoza” w Kalisz Pomorskim

  • Napisane przez  Aneta Olszacka

W miniony weekend w dniach 24-26 sierpnia odbył się drugi cykl warsztatów realizowanych w M-GOK w Kaliszu Pomorskim w ramach projektu „TANECZNA METAMORFOZA”, który otrzymał dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Partnerami projektu są GOKSiT w Wierzchowie i DOK w Drawnie, ale przy działaniu swoje wsparcie zadeklarowały również ZSP w Kaliszu Pomorskim oraz Uniwersytety Trzeciego Wieku w Kaliszu Pomorskim i w Drawnie. Projekt powstał z inicjatywy instruktorów tańca – Anety Olszackiej i Romany Kowalewicz.

Dzięki dofinansowaniu z MKiDN do współpracy mogliśmy zaprosić panią Katarzynę Skawińską i panią Alicję Paletę - doświadczonych instruktorów i choreografów współpracujących na co dzień z zawodowymi tancerzami. Wśród uczestników zajęć są głównie dzieci i młodzież z gmin Kalisz Pomorski i Wierzchowo , które w ciągu takich trzech dni tańczą po kilkanaście godzin, ale do współpracy zaproszeni zostali również seniorzy z Kalisza Pomorskiego i Drawna, którzy pod okiem profesjonalistów ćwiczą zarówno kroki taneczne, elementy choreografii, jak i uczestniczą w rozgrzewkach i rozciąganiach potrzebnych do pracy ciałem. Efektem ma być wydarzenie taneczne planowane na 2 grudnia br., które połączy prace wszystkich uczestników biorących udział w warsztatach.

Dodatkowe informacje

  • ISSUU:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej