Ewelina Lisowska gwiazdą w Drawsku Pomorskim 2 września

  • Napisane przez  DSI za OK Drawsko Pomorskie
Fot. OK Drawsko Pomorskie Fot. OK Drawsko Pomorskie

2 września w Parku Chopina w Drawsku Pomorskim planowane jest Wojewódzkie Święto Plonów. Oczywiście odbędą wtedy się także dożynki gminne i powiatowe.

Za realizację imprezy odpowiedzialny jest Ośrodek Kultury w Drawsku Pomorskim a wydarzenie finansowane jest przez Urzęd Marszałkowski w Szczecinie, Starostwo Powiatowe w Drawsku Pomorskim i gminę Drawsko Pomorskie. Do dożynek powiatowych dokładają się także pozostałe samorządy powiatu.

Zgodnie z zapowiedziami organizatorów podczas imprezy na mieszkańców i gości z całego województwa czeka wiele atrakcji, m.in. pyszna „Aleja Zachodniopomorskie Smaki – produkty tradycyjne Pomorza Zachodniego", konkursy i zabawy dla dzieci, miasteczko dmuchańców, prezentacje artystyczne ludowych zespołów, jarmark ludowy, stoiska promocyjne powiatów, firm i instytucji, itp.

W trakcie dożynek nastąpi także wręczenie nagród laureatom wielu konkursów organizowanych w województwie i w powiecie, m.in. Konkursu Sołtys Roku 2018 i Plebiscytu Mistrzowie smaku 2018, konkursu na najpiękniejsze Sołectwo Powiatu Drawskiego, nagrody za wieńce i stoiska.

Wieczorem na scenie pojawi się Ewelina Lisowska z zespołem.

Więcej szczegółów wkrótce

Dodatkowe informacje

  • Film:
  • ISSUU:
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto