Intermarche Drawsko


Rzecznik Prasowy NFZ: SOR w Drawsku Pomorskim rusza - to już pewne

  • Napisane przez  Marta Siłakowska, Biuro Prasowe ZOW NFZ
Fot. Google Map Fot. Google Map

W dzisiejszym komunikacie jaki przesłała nam Marta Siłakowska z biura prasowego ZOW NFZ czytamy:

Plan zabezpieczenia ratownictwa medycznego w 100% zamknięty. SOR w Drawsku Pomorskim rusza

1 sierpnia 2018 roku, zgodnie z planem Działania Systemu Państwowego Ratownictwa Medycznego utworzonym przez wojewodę zachodniopomorskiego, ruszy szpitalny oddział ratunkowy w Drawsku Pomorskim.

Do końca lipca 2018 szpitalne oddziały ratunkowe funkcjonują w 9 placówkach publicznego systemu opieki zdrowotnej: w Choszcznie, Gryficach, Koszalinie, Stargardzie, Szczecinku oraz cztery oddziały w Szczecinie: w Szpitalu Klinicznym nr 1, w Szpitalu Wojewódzkim w dwóch lokalizacjach: przy ul. Arkońskiej i w Zdunowie oraz w Specjalistycznym Szpitalu pediatrycznym „Zdroje" przy ul. Mącznej.
1 sierpnia 2018 rusza szpitalny oddział ratunkowy w Drawskim Centrum Specjalistycznym. Dzięki staraniom wojewody zachodniopomorskiego został utworzony Plan zabezpieczenia Systemu Państwowego Ratownictwa Medycznego, a zatwierdzony przez ministra zdrowia. Szpitalny oddział ratunkowy w Drawsku Pomorskim to 10-ty, ostatni już SOR, zamykający plan zabezpieczenia ratownictwa medycznego w województwie zachodniopomorskim.

Intermarche Drawsko

Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto