Intermarche Drawsko


W Drawsku Pomorskim w sobotę będą polować na Shiny Zapdos

  • Napisane przez  DSI
W Drawsku Pomorskim w sobotę będą polować na Shiny Zapdos

W Drawsku Pomorskim fani sławnej gry Pokemon Go szykują się do złapania Pokemona o nazwie Shiny Zapdos. To bardzo silny stwór i do jego złapania potrzebna jest współpraca zespołowa.
To właśnie w najbliższą sobotę pojawiać się będzie przez 3 godziny legendarny stworek o imieniu Zapdos. Do pokonania go a późniejszego złapania potrzeba minimum 7 graczy. Chcesz dołączyć do gry ? Szukaj drawszcznki - użytkownika Angelique de Berg na FB. „Możemy zrobić 6 gymow czyli 6 Zapdosow bez inwestowania czegokolwiek w grę, Niantic wyda 5 dodatkowych raid pass dla każdego gracza" – informuje DSI Angelique.

Za Wikipedią: Pokémon Go – gra miejska należąca do gatunku komputerowych gier fabularnych, korzystająca z technologii rzeczywistości rozszerzonej, stworzona przez przedsiębiorstwo Niantic i wydana w lipcu 2016 roku. Dzięki wykorzystaniu technologii rzeczywistości rozszerzonej, gracz wyposażony w smartfon z żyroskopem i kamerą ma możliwość „chwytania” pokémonów, pojawiających się na jego ekranie. Używa technologii GPS do ustalenia lokalizacji gracza, a także aparatu do generowania świata rozszerzonej rzeczywistości. Po pierwszym uruchomieniu gry gracz ma możliwość stworzenia swojego wirtualnego awatara; do wyboru są między innymi kolor włosów, skóry, oczu, a także ubiór. Po stworzeniu postaci gracz zostaje zlokalizowany na mapie świata za pomocą technologii GPS, a na mapie generowane są obiekty, takie jak sale walk Pokémon, Pokéstopy, a także pokémony, gdy tylko gracz zbliży się do niego na odpowiednią odległość. Awatar zmienia swoje położenie na mapie, gdy gracz porusza się w realnym świecie.W przeciwieństwie do innych gier z serii gracz nie musi walczyć z pokémonem, aby go złapać. Żeby tego dokonać, należy rzucić pokéball w odpowiednie miejsce i z odpowiednią siłą. Po złapaniu pokémona gracz otrzymuje pył i cukierki, które służą do podnoszenia siły bojowej (ang. combat power) pokémonów, cukierki dodatkowo służą do ewolucji w kolejne stadium rozwoju. Siła bojowa to specjalny wskaźnik, który określa moc pokémona; im wyższy poziom ma gracz, tym większą ma szansę na znalezienie pokémonów o wyższej wartości siły bojowej.

Intermarche Drawsko

Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto