Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Koniec roku w ZSP Czaplinek

  • Napisane przez  SP

Po każdym roku wytężonej pracy nadchodzi upragniony przez uczniów czas odpoczynku od obowiązków szkolnych. Na tę chwilę z niecierpliwością oczekiwali także uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Czaplinku.

22 czerwca 2018 r. cała społeczność szkolna oraz zaproszeni goście zebrali się w sali gimnastycznej przy ulicy Grunwaldzkiej na uroczystym apelu w celu pożegnania roku szkolnego 2017/2018.

Podczas uroczystości obecni byli m.in. Starosta Drawski Stanisław Kuczyński, Radny Rady Powiatu Drawskiego Cyryl Turczyk, Przewodniczący Rady Miejskiej w Czaplinku Wacław Mierzejewski.

Wśród wyróżnionych i nagrodzonych uczniów znalazły się osoby, które przez cały rok szkolny pracowały na oceny, reprezentowały szkołę w zawodach, swoją pracą i zaangażowaniem wspierały imprezy szkolne.

Miłym akcentem apelu było podziękowanie szkolnej drużynie RESCUE TEAM i jej opiekunowi. Znana bardzo dobrze w powiecie i województwie grupa młodych ratowników, działająca od kilku lat w murach czaplineckiego liceum, odniosła niebywały sukces, zajmując 6. miejsce na etapie krajowych zawodów w ratownictwie medycznym. Grupa młodych ratowników brawurowo przeszła eliminacje rejonowe i okręgowe – zajmując w nich pierwsze lokaty, a tym samym wywalczyła sobie miejsce w czołówce 16. najlepszych drużyn w Polsce. Nie zawiodła i na etapie krajowym.

Kolejny rok szkolny odchodzi do historii, rozpoczęły się upragnione wakacje. Pamiętajcie, by były bezpieczne!

Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej