Szkoły przy Grunwaldzkiej i Parkowej w Czaplinku czekają remonty

  • Napisane przez  SP
Szkoły przy Grunwaldzkiej i Parkowej w Czaplinku czekają remonty

Wkrótce rozpoczną się długo oczekiwane prace remontowe w budynkach czaplineckich szkół ponadgimnazjalnych. W piątek (8 czerwca 2018 r.) w Starostwie Powiatowym podpisano umowę w tej sprawie.

- Ze wszystkich szkół prowadzonych przez powiat, to budynki w Czaplinku są najmniej doinwestowane – mówi Starosta Drawski Stanisław Kuczyński. - Wychodzę z założenia, że szkoły muszą zachęcać nie tyko wysokim poziomem nauczania, ale także warunkami nauki dla młodzieży i warunkami pracy dla nauczycieli. Wszyscy chcemy być z nich dumni.

Umowa została podpisana z firmą „FALC-BUD” Stanisław Kacianowski ze Złocieńca w rezultacie rozstrzygniętego przetargu. Wartość robót określono na 303 500 zł.

Modernizacja części budynku ZSP w Czaplinku przy ul. Grunwaldzkiej 1 dotyczyć będzie m.in. parteru oraz I piętra budynku. Chodzi m.in. o stworzenie nowej strefy administracyjnej, toalet, wymianę drzwi we wszystkich pomieszczeniach parteru, wymianę wykończenia podłogi, malowanie ścian i sufitów, cyklinowanie i lakierowanie schodów, remont łazienki z zastosowaniem ścianek /kabin systemowych oraz wymianę oświetlenia. Na I piętrze odbędzie się remont łazienki - również z zastosowaniem ścianek /kabin systemowych oraz wymiana niektórych opraw oświetleniowych.

Natomiast modernizacja części budynku ZSP przy ul. Parkowej 2 objąć ma m.in. wstawienie nowych ścianek działowych, malowanie ścian i sufitów, wymianę drzwi, wymianę opraw oświetleniowych, stworzenie strefy przedszkolnej razem z toaletami – dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat, konieczną wymianę posadzek, remont łazienki z zastosowaniem ścianek /kabin systemowych, wyłożenie ścian płytkami i podłóg terakotą oraz wstawienie nowych drzwi wychodzących na dziedziniec.

Termin zakończenia robót ustalono na 17.08.2018 r.

Intermarche Drawsko

Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto