Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Ruszył projekt „Taneczna Metamorfoza”

  • Napisane przez  Aneta Olszacka
Ruszył projekt „Taneczna Metamorfoza”

Za Kaliszem Pomorskim pierwszy taneczny weekend zorganizowany w ramach projektu „TANECZNA METAMORFOZA”. Projekt uzyskał dofinansowanie w kwocie 30 tys. złotych z Programu „Edukacja kulturalna” ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.
Liderem projektu jest Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim, a partnerami Drawieński Ośrodek Kultury oraz Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Turystyki w Wierzchowie.
W ramach zadania dzieci i młodzież z gminy Kalisz Pomorski oraz Wierzchowo oraz seniorzy z gminy Kalisz Pomorski i Drawno będą uczestniczyli w warsztatach tanecznych z zaproszonymi znakomitymi instruktorami i pedagogami tańca –Katarzyną Skawińską i Alicją Paleta. Podczas cyklu spotkań powstanie wydarzenie taneczne, które zaprezentowane zostanie na początku grudnia 2018 r.


W piątek 25 maja 2018 r. pierwsze warsztaty taneczne mieli seniorzy z DOK Drawno i MGOK w Kaliszu Pomorskim, natomiast dzieci i młodzież z Kalisza Pomorskiego i Wierzchowa spędzili cały weekend od 25 do 27 maja br. w M-GOK w Kaliszu Pomorskim tańcząc przez wiele godzin, ale też wspólnie integrując się i bawiąc. Z niecierpliwością będziemy czekali na kolejne taneczne spotkanie.
Podziękowania należą się Zespołowi Szkół Ponadgimnazjalnych w Kaliszu Pomorskim za udostępnienie sali gimnastycznej, a Stowarzyszeniom Uniwersytet Trzeciego Wieku z Kalisza Pomorskiego i Drawna za pomoc w promocji projektu wśród seniorów.

Ruszył projekt „Taneczna Metamorfoza”

Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej