Czy dziś rozstrzygnie się los Ostrowic, a przy okazji Drawska i Złocieńca? Będzie specustawa

  • Napisał 
Fot. Paweł Szefernaker, PIS Powiatu Drawskiego - Archiwum - spotkanie z powołania nowego komisarza Fot. Paweł Szefernaker, PIS Powiatu Drawskiego - Archiwum - spotkanie z powołania nowego komisarza

Już dziś (piątek, 11 maja) Wicemister Paweł Szefernaker spotka się z mieszkańcami Ostrowic i zainteresowanymi tematem gminy Ostrowice. Na spotkaniu będą także politycy i samorządowcy z naszego regionu. Wiemy, że wiceminister przedstawi założenia przygotowywanej specustawy. Media nieformalnie donoszą, że gmina Ostrowice przestanie istnieć na początku 2019 roku. Paweł Szefernaker poinformował również, że W ustawie będą specjalne przepisy dotyczące narzędzi do ewidencji długu oraz takie rozwiązania, aby Prokuratoria Generalna RP mogła z wierzycielami negocjować kwestie związane z rozwiązaniem tych umów. Sprawą zajmie się Prokuratura Generalna.(PKK24)
Spotkanie organizuje Agnieszka Wróblewska – nowy Komisarz Wyborczy w gminie Ostrowice. Spotkanie będzie dotyczyć aktualnej sytuacji i dalszego losu gminy Ostrowice.


Jeśli jesteś zainteresowany(a) losem gminy to spotkanie odbędzie się w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Ostrowicach o godzinie 17.00.
Intermarche Drawsko

 

Dodatkowe informacje

  • ISSUU:
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto