Wiosna? Czas na rolki! Zobacz, jak znaleźć idealne!

  • Napisane przez  rolki.net.pl
Wiosna? Czas na rolki! Zobacz, jak znaleźć idealne!

Wiosna to czas, odradzania się natury – oraz naszych postanowień dotyczących poprawienia trybu życia na zdecydowanie zdrowszy. Sposobów na to, by zmienić swoją codzienność, jest wiele, ale nie wszystkie z nich niosą z sobą obietnice zarówno poprawienia kondycji i figury, jak i zaznania wyśmienitej rozrywki. Genialny w swej prostocie sposób na piękne i sprawne ciało oraz zrelaksowanego ducha i dobry humor to jazda na rolkach.

Rolki - poszukiwania zacznij w swojej głowie!

Oczywiście, żeby zacząć regularnie jeździć i z każdym dniem odczuwać skutki podjęcia tej przyjemnej i pożytecznej rekreacji, trzeba najpierw znaleźć odpowiednie rolki. Większą tremę podczas poszukiwań mają prawdopodobnie amatorzy, pragnący znaleźć swoją pierwszą parę rolek. Zaawansowani rolkarze znają już swoje możliwości i preferencje, ich rekreacyjne plany, a zarazem wymagania względem nowej pary rolek, są bardziej skonkretyzowane. A jednak każdy klient sklepu z akcesoriami sportowymi musi przygotować się na rozwiązywanie szeregu dylematów. Co prawda nie istnieje nic takiego, jak idealne rolki – w uniwersalnym sensie. Ale rozglądając się uważnie wśród konsumenckich ofert, na pewno znajdziesz idealne rolki damskie bądź męskie dla siebie. Sekret udanego „polowania” tkwi w tym, żeby odpowiedzieć sobie na szereg drobnych pytań:

  • Jak szybko chcesz jeździć? – standardowe kółka do rolek mają średnicę 24 mm i świetnie nadają się do podejmowania pierwszych prób i przejażdżek; chcąc jeździć szybciej, szukaj rolek z większymi kółkami

  • Czy chcesz uczyć się wykonywania akrobacji? – żeby wykonywać bardziej skomplikowane manewry, trzeba korzystać z odpowiednio zwrotnych rolek, a tę cechę nadadzą im między innymi mniejsze kółka; poza tym poszczególne style jazdy można praktykować dzięki rolkom należącym do określonej linii (wówczas można zwrócić uwagę np. na specjalne modele do jazdy agresywnej)

  • Z podekscytowaniem myślisz o swobodnych przejażdżkach, czy udziale w grach zespołowych? – zwracaj uwagę na nazwy modeli, które podpowiedzą, czy dane rolki pomogą ci być fit, czy włączą cię do gry w hokeja.

Kluczowe pytanie, jakie trzeba zadać tuż przed dokonywaniem zakupów brzmi: jak wyobrażasz sobie idealną zabawę na rolkach? Myśli, jakie pojawią się w związku z tym pytaniem w twojej głowie, złożą się na obraz idealnej pary rolek.

Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto