Minigolf w Drawsku Pomorskim? Być może już wkrótce

  • Napisane przez  DSI
Fot. Archiwum Bartka Jasińskiego Fot. Archiwum Bartka Jasińskiego

To ciekawostka, ale już za kilka miesięcy w Drawsku Pomorskim być może będzie można zagrać w minigolfa.
Dla całkowicie niezorientowanych to gra podobna do golfa, jednak uprawiany na specjalnych torach do gry, zwanych inaczej stanowiskami. Polega na umieszczeniu piłki w dołkach na końcu każdego toru, przy pomocy specjalnego kija, który jest niemal identyczny jak putter, stosowany w golfie klasycznym. Celem gracza jest umieszczenie piłki w dołku przy pomocy jak najmniejszej liczby uderzeń. (Wikipedia)
Do tej ciekawej inwestycji przygotowuje się Bartek Jasiński. Bartek uzależnia powodzenie działania od uzyskania dofinansowania na rozpoczęcie działalności gospodarczej, o które wystąpi do Powiatowego Urzędu Pracy w Drawsku Pomorskim.

Minigolf w Parku Chopina

Planowany minigolf ma być zlokalizowany w Parku Chopina tuż przy boisku Orlik (pas zieleni pomiędzy boiskiem a drzewami oddzielającymi od placu, na którym był plac zabaw). Bartek Jasiński wystąpił w tej sprawie do Urzędu Miejskiego w Drawsku Pomorskim i uzyskał zgodę na wynajęcie terenu.

Minigolf w Drawsku Pomorskim

Sam inwestor planuje świadczyć swoje usługi nie tylko w parku w Drawsku Pomorskim ale realizować podczas imprez publicznych, prywatnych, eventów firmowych. W dłuższej perspektywie Bartek Jasiński chce rozbudować firmę o namioty, wypożyczalnię gokartów na pedała i innych elementów rozrywki.

Mamy nadzieję, że nowemu przyszłemu przedsiębiorcy się uda i życzymy powodzenia.

Intermarche Drawsko

Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto