Charytatywny koncert z Bayer Full dla pogorzelców

  • Napisane przez  UG Wierzchowo
Charytatywny koncert z Bayer Full dla pogorzelców

W Hali Widowiskowo-Sportowej w Wierzchowie 7 kwietnia odbył się koncert charytatywny na rzecz pogorzelców z gminy Wierzchowo. Gwiazdą wieczoru był zespół Bayer Full, który fantastycznie bawił publiczność. Zespół zagrał całkowicie nieodpłatnie.
Łącznie sprzedano 135 biletów. Wszystkie środki finansowe ze sprzedaży biletów zasilą specjalne konto utworzone na rzecz osób poszkodowanych.

Oprócz sprzedaży biletów wolontariusze Amelia Bogdanowicz oraz Natalia Kuca w ramach specjalnie utworzonego komitetu społecznego pn. ”Gramy dla pogorzelców” zbierali pieniądze w trakcie koncertu. Zebrano 333,40 zł. Kwota jaką uzyskano ze sprzedaży biletów to 2025 zł.

Charytatywny koncert z Bayer Full dla pogorzelców

Ogromne podziękowania należą się Renacie Kazimierczak, która bardzo mocno zaangażowała się w pomoc dla pogorzelców. W trakcie koncertu malowała twarze dzieciom, pomagała również przy dystrybucji biletów. Kolejne podziękowania wędrują do Grucha Sound z Czaplinka, którzy charytatywnie nagłośnili cały koncert. To kolejna cegiełka do odbudowy domów. Podziękowania także dla Burmistrza Czaplinka –Adama Kośmidra za bezpłatne udostępnienie sceny oraz dla Pierogarni Wenecja ze Złocieńca. Nie można zapomnieć o uczestnikach koncertu, bez których nie udałoby się zebrać tylu cegiełek.
Gmina Wierzchowo sfinansowała montaż sceny, usługę ochroniarską oraz przejazd zespołu. Łącznie koszty organizacji koncertu wyniosły 3500,00 zł.

Charytatywny koncert z Bayer Full dla pogorzelców
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto