Intermarche Drawsko


Weterani na podium Mariusz Rufkiewicz - złoto, Jarosław Bastek - brąz

  • Napisane przez  Rufian
Fot. Rufian Fot. Rufian

W sobotę 24 marca 2018 w Bogatyni odbyły się Mistrzostwa Euroregionu Nysa w Trójboju Siłowym Klasycznym. W turnieju wzięło udział ponad 40 zawodników w tym dwóch reprezentantów gminy Drawsko Pomorskie ze Stowarzyszenia Sportów Siłowych Rufian Jankowo: Mariusz Rufkiewicz i Jarosław Bastek.
Zmagania prowadzone były w kategoriach wiekowych według współczynnika Wilksa. Każdy uczestnik w swojej kategorii miał przeliczany stosunek podniesionego ciężaru do jego masy ciała co dało odpowiednią ilość punktów i w ostateczności zdobyte miejsce.


W kategorii wiekowej weteran zawodnik S.S.S. Rufian Jankowo Jarosław Bastek zajął III miejsce z wynikiem: przysiad ze sztanga 220 kg, wyciskanie sztangi leżąc 175 kg, martwy ciąg 250 kg, razem w trójboju 645 kg.
W kategorii wiekowej oldboy reprezentant S.S.S. Rufian Jankowo Mariusz Rufkiewicz zajął I miejsce z wynikiem: przysiad ze sztangą 220 kg, wyciskanie sztangi leżąc 160 kg, martwy ciąg 220 kg , razem w trójboju 600 kg.
Wyjazd Stowarzyszenia Sportów Siłowych Rufian Jankowo na Mistrzostwa Euroregionu Nysa w Bogatyni był możliwy dzięki dofinansowaniu Gminy Drawsko Pomorskie na realizacje zadania publicznego – Upowszechnianie Sportów Siłowych.

Intermarche Drawsko

Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto