Oldboje grali w Drawsku Pomorskim w nogę

• Napisane przez  Małgorzata Piłatowska

Tradycyjnie raz w roku gmina Drawsko Pomorskie jest organizatorem Turnieju Piłki Nożnej Oldbojów 50+ . Tegoroczna edycja odbyła się 26 marca, podobnie jak w latach poprzednich, miejscem zmagań była hala sportowa w Szkole Podstawowej nr 2 w Drawsku Pomorskim.

W turnieju udział wzięły drużyny ze Słupska, Bobolic, Stargardu, Suliszewa i Drawska Pomorskiego. Organizatorzy zdecydowali o rozgrywaniu turnieju systemem „każdy z każdym”. Mecze trwały po 15 minut. Po rozegraniu wszystkich 10 spotkań poznaliśmy zwycięzców. Pierwsze miejsce zajął zespół z Bobolic, miejsce na podium wywalczyli również zawodnicy z Drawska Pomorskiego (II miejsce) oraz ze Słupska (III miejsce).

Tuż za podium uplasował się zespół ze Stargardu, na V miejscu znaleźli się zawodnicy z Suliszewa. Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany  Dariusz Jakubowski z Suliszewa, a najstarszym graczem Czesław Siniecki z Bobolic. Cztery najlepsze drużyny otrzymały pamiątkowe puchary oraz dyplomy , natomiast wyróżnieni zawodnicy statuetki. Mecze sędziował Eugeniusz Terlecki, a opiekę medyczną zabezpieczał Krzysztof Radziusz. Wszystkie nagrody ufundowane zostały przez organizatora zawodów.