Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Teatr OHO wyróżniony podczas Poznańskiego Festiwalu Teatrów Marcinek 2018

  • Napisane przez  CZOK
Fot. Czok Fot. Czok

Teatr OHO z Czaplinka trzymał wyróżnienie od głównego jury XVIII Poznańskiego Festiwalu Teatrów Marcinek 2018!
Już samo zaproszenie na festiwal było dla teatru dużym wyróżnieniem, dlatego jeszcze bardziej cieszy fakt, że zabawy tekstami Mirona Białoszewskiego (wyreżyserowane przez Macieja Łukaszewicza) zostały nagrodzone przez tak wymagające jury i znalazły się w tak wspaniałym gronie laureatów.


Bezcenne jest przede wszystkim doświadczenie dla młodzieży, która przez cały weekend uczestniczyła w festiwalu i mogła obejrzeć różnorodne spektakle w wykonaniu grup teatralnych niemal z całej Polski. Młodzi aktorzy mogli również porozmawiać z członkami jury (w tym także ze znanym aktorem serialowym - Mieczysławem Hryniewiczem) i usłyszeć wiele cennych wskazówek. Komisja konkursowa podziękowała czaplinecczanom za odwagę w doborze repertuaru oraz świeżość, którą wnieśli swoją naturalną interpretacją tekstów, zaprosiła do udziału w kolejnych edycjach festiwalu.
Gratulujemy Teatrowi OHO w składzie: Julia Wiśniewska, Jarmina Łuczyńska, Iga Szafarz, Katarzyna Kwacz, Anita Rakowska, Aleksandra Serafin, Aleksandra Gabryś, Wiktoria Sobala, Martyna Oleszkiewicz, Oliwia Więckowska, Patrycja Zduńczyk, Tymoteusz Skowron, Jakub Harańczyk, Jędrek Rumak, Michał Iwanicki.

Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej