Agnieszka Włodarczyk, nauczyciel matematyki otrzymała nagrodę ministra ,,Nauczyciel–Innowator”

  • Napisane przez  SP Mielenko
Agnieszka Włodarczyk, nauczyciel matematyki otrzymała nagrodę ministra ,,Nauczyciel–Innowator”

Szkoła Podstawowa w Mielenku Drawskim od wielu lat prowadzi działalność innowacyjną z wykorzystaniem technologii informacyjno-komunikacyjnych, za którą została wyróżniona m. in. na Targach–Europejskie Forum Nowych Technologii w Kielcach w roku 2016.

To właśnie w tej szkole odbyła się wojewódzka inauguracja rządowego programu ,,Cyfrowa szkoła”, gdy jako jedyna w naszym województwie uczestniczyła w tym pilotażowym programie MEN. Wykorzystanie nowoczesnego sprzętu multimedialnego, który posiada szkoła, jest dla nauczycieli ogromnym wsparciem w procesie dydaktycznym, a zarazem dużym wyzwaniem.

7 marca 2018 r. w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w Warszawie nauczycielka szkoły w Mielenku Drawskim pani Agnieszka Włodarczyk otrzymała z rąk Minister Edukacji Narodowej zaszczytny tytuł ,,Nauczyciel–Innowator” za najlepszy w województwie zachodniopomorskim scenariusz lekcyjny z wykorzystaniem technologii informacyjno-komunikacyjnych oraz pomocy dydaktycznych. Film na konkurs został przygotowany przez dyrektora szkoły Wiesławę Hnatewicz.

Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto