SpoKREWnieni służbą - akcja oddawania krwi w Złocieńcu

  • Napisane przez  Krystian Budziszewski
SpoKREWnieni służbą - akcja oddawania krwi w Złocieńcu

W niedzielę 11 marca w Złocieńcu odbyła się honorowa akcja oddawania krwi pod hasłem „SpoKREWnieni służbą” mająca na celu oddawanie krwi przez mieszkańców Złocieńca oraz żołnierzy Wojska Polskiego.
Ambulans do mobilnego poboru krwi przyjechał ze stacji krwiodawstwa i krwiolecznictwa w Szczecinie. Marzec nie został wybrany przypadkowo przez organizatorów gdyż w tym miesiącu oddajemy hołd żołnierzom zbrojnego podziemia antykomunistycznego, którzy przelewali krew w obronie niepodległości naszego państwa dodatkowo krwi może potrzebować każdy z nas, więc warto się nią podzielić – powiedział chor. Krystian Budziszewski organizator akcji w Złocieńcu, a zarazem Prezes WOPR Powiatu Drawskiego i Złocienieckiego Klubu Morsów.


W imieniu WOPR PD oraz ZKM serdeczne podziękowania składamy żołnierzom 2 Brygady Zmechanizowanej im. Legionów Józefa Piłsudskiego w Złocieńcu oraz wszystkim krwiodawcom, którzy wzięli udział w akcji „SpoKREWnieni służbą” i zachęcamy do czynnego oddawania krwi podczas kolejnych akcji organizowanych na terenie gminy Złocieniec.

Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto