Advertisement
AMAZON

2018-06-06 SPEKTAKL „ANDROPAUZA3- CZYLI JAK ŻYĆ I NIE ZWARIOWAĆ”

2018-06-06 SPEKTAKL „ANDROPAUZA3- CZYLI JAK ŻYĆ I NIE ZWARIOWAĆ”

SPEKTAKL „ANDROPAUZA3- CZYLI JAK ŻYĆ I NIE ZWARIOWAĆ”
Obsada: KATARZYNA MIKIEWICZ, MACIEJ DAMIECKI, SYLWESTER MACIEJEWSKI, JACEK KAWALEC, PIOTR DĄBROWSKI.
TERMIN: 6 czerwca 2018 r. (środa) godz. 19.00
MIEJSCE: M-GOK w Kaliszu Pomorskim

Bilet: 50 zł
rezerwacje biletów do 30 kwietnia 2018 r. (biuro M-GOK w Kaliszu Pomorskim tel. 94 361 63 22)
(w przypadku małej ilości osób zainteresowanych wydarzeniem –spektakl zostanie odwołany)

Szanowni Państwo ,
Zapraszamy państwa na spektakl pt. „Andropauza 3 - czyli jak żyć i nie zwariować! ”. Jest to kontynuacja znanych i popularnych przedstawień „Andropauza – męska rzecz, czyli zdecydowana odpowiedź na „Klimakterium” oraz „ Andropauza 2 – męska rzecz być z kobietą”.

Opis spektaklu :
Uniwersytet Trzeciego Wieku. Czterech dziarskich studentów w wieku emerytalnym: Hrabia, Behemot, Sławek komandos i Niewyżyty, brutalnie wyrzuceni z klasy przez złą nauczycielkę, podejmują ryzykowną decyzję walki z reżimem szkoły. Zakładają teatr. Aby naprawić rzeczywistość tej, ich zdaniem doszczętnie zepsutej szkoły, postanawiają wystawić „Dziady” Mickiewicza. Jednak Niewyżyty, reżyser teatralny, który chwilę wcześniej zostaje przez Ministerstwo Kultury pozbawiony prawa wykonywania zawodu, wymyśla potworną inscenizację, której nie sposób zaakceptować. Aktorzy się buntują i postanawiają znaleźć naprawdę dobrego reżysera. Ich wybór pada na Stevena Spielberga. Chcą zaproponować mu kontrakt osobiście. Cudem zdobywają pieniądze i płyną do Hollywood jachtem pożyczonym od samego barona Munchausena. Jesteśmy świadkami rejsu pełnego przygód, niebezpieczeństw i sytuacji absurdalnych. Na pełnym morzu bowiem, okazuje się, że żaden z naszych bohaterów nie ma najmniejszego pojęcia jak się taką jednostką żegluje.
Ruszają w świat w poszukiwaniu przygód, barwnego życia i sensu istnienia, niczym czterej muszkieterowie Alexandra Dumas: „Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!”
Zapraszamy Państwa na wieczór pełen śmiechu, przygód, sytuacji absurdalnych! Wieczór pełen wzruszeń, zaskoczeń i niespodzianek! Zapraszamy na arcyzabawną opowieść o tym, że prawdziwe życie zaczyna się po sześćdziesiątce! Że nie ważna jest ilość zer przy liczbie twoich lat przeżytych, ale radosne i otwarte serce!
Jeden z naszych bohaterów, po nieprawdopodobnej przygodzie, która odmieniła na dobre jego życie, krzyczy ponad oceanem: „Teraz dopiero zaczynam żyć!!!!!”
Bawcie się, śmiejcie się i płaczcie razem z nami, w myśl refrenu pieśni finałowej:
Starość nie chroni przed miłością
Lecz miłość chroni przed starością
Bo prawda jest taka, że się nie starzeje
Serce ,które kocha i wiecznie się śmieje!

Sztukę „Andropauza 3 - czyli jak żyć i nie zwariować " napisali Piotr Dąbrowski i Katarzyna Mikiewicz, na podstawie pomysłu Leszka Kwiatkowskiego.
Reżyserią zajęli się autorzy: Piotr Dąbrowski i Katarzyna Mikiewicz, a zagrają dla Państwa znakomici aktorzy scen teatralnych, filmu i telewizji. Premiera odbyła się w lutym 2018 r.
Obsada wymiennie. Proponowana obsada na termin 6 czerwca 2018 r.: KATARZYNA MIKIEWICZ, MACIEJ DAMIĘCKI , SYLWESTER MACIEJEWSKI, JACEK KAWALEC, PIOTR DĄBROWSKI.

Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto