Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Walentynki w kaliskim Liceum

  • Napisane przez  Michalina Bieńczak, Julia Enders, Kaja Kamińska

Tegoroczne Walentynki obchodzone tradycyjne 14 lutego, zorganizowane w ramach Ligi Klas przez Samorząd Uczniowski, przyniosły do kaliskiego Liceum oprócz już tradycyjnego rozdawania serduszek z okolicznościowymi dedykacjami także pierwszą szkolną „Randkę w ciemno”.
Poza tym w Szkole były rozdawane kwiaty, które chłopcy dawali swoim dziewczynom. Były również słodkie pierniki, serduszka z numerami, gdzie pary musiały się znaleźć. Nagrodą dla trzech pierwszych „odnalezionych” par była ufundowana przez Samorząd Uczniowski randka w pizzerii. Na przerwach rozbrzmiewały romantyczne piosenki, a na korytarzu na specjalnym tle w serduszka robione były zdjęcia dla zakochanych par. Zabawa była więc podwójnie radosna, ponieważ romantyczny, pełen pozytywnych uczuć nastrój wypełnił całą naszą Szkołę.


Uczniowie z grupy teatralnej „Klepsydra” poprzebierani za amory wręczali serduszka z miłosnymi sentencjami nie tylko koleżankom i kolegom, lecz także gronu pedagogicznemu, odwiedzając w tym celu poszczególne klasy. Następnie uczniowie z klasy 1b, której wychowawczynią jest pani Joanna Mączkowska, zorganizowali widowiskową i pełną emocji „Randkę w ciemno”.
Do sali gimnastycznej przybyli licznie widzowie. Na ich oczach rozegrano dwie rundy znanego z telewizji programu. Kandydatki i kandydaci musieli odpowiedzieć na kilka zaskakujących pytań, pozwalających trafniej wybrać osobę, z którą chce się spędzić miłe chwile w restauracji „Kingston”. Dodajmy, iż nagrody w postaci kolacji przy świecach dla dwojga ufundowali organizatorzy licealnej „Randki w ciemno”, czyli uczniowie klasy 1b.
Zatem również z tego powodu inicjatorzy tej zabawy, stanowiącej ukoronowanie licealnych Walentynek, mają nadzieję, że wygrane obie pary będą miały okazję poznać się bliżej, a być może i zakochać w sobie…

Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej