Akcesoria do manekinów, które je ożywiają!

  • Napisane przez  Miłosz Kraiński
Akcesoria do manekinów, które je ożywiają!

Manekiny to imitacje prawdziwych ludzi. Coraz częściej firmy, które je produkują pragną, aby były one coraz bardziej zbliżone do rzeczywistych osób. Służą temu przede wszystkim akcesoria do manekinów.

Peruki – jak prawdziwe

Peruki mogą być wykonane z prawdziwych lub sztucznych włosów. W przypadku manekinów raczej są to włosy sztuczne. W tym dziale można znaleźć ich przeróżne kolory, długości, czy uformowane z nich fryzury. Przeznaczenie peruk do manekinów to przede wszystkim chęć jeszcze większego zbliżenia ich do prawdziwych ludzi. Często wybiera się peruki w takich kolorach, które będą pasować do kolekcji odzieżowej, która ma się znajdować na manekinie. Służy to całej kompozycji stworzonej na wystawie sklepu stacjonarnego. Ich rozmaitość pozwala potencjalnym klientom zbliżyć się do ich wyglądu, przez co łatwiej mogą dopasować się wizualnie do prezentowanej odzieży.

Doklejane rzęsy

Jest to kolejny atrybut manekinów, który przede wszystkim ma za zadanie ‘’ożywić’’ ten rodzaj wystawy. Z racji tego, że pośród kobiet coraz modniejsze stały się długie rzęsy, w dziale manekinów również postawiono na tę formę upiększania. Jest to skuteczny trik, który zwróci o wiele szybciej uwagę damskiego grona, ze względu na coraz częstsze posiadanie przez nich długich, czarnych, pięknych rzęs. Ten rodzaj akcesoriów jest stosowany w celu ozdobienia manekina, co również ma swój odpowiednik w prawdziwym życiu. Doklejane rzęsy są dostępne jako standardowe długie, rzęsy, ale również można znaleźć je z abstrakcyjną długością, co jest stosowane raczej w wybranych stylizacjach, które znajdują się na manekinie. Są to zazwyczaj wyróżniające się stylizacje, które potrzebują zwrócenia na nie jeszcze większej uwagi.
Sprawdź akcesoria do manekinów – https://my-mannequins.pl/akcesoria.30. Szeroki wybór.

Naklejki

Oprócz standardowych możliwości upiększenia, czy ‘’ożywienia’’ manekina istnieje również o wiele prostsza forma. Coraz bardziej popularne staje się stosowanie naklejek na twarze manekinów. Są to łatwe w użyciu szablony, które można bez problemu przykleić i tak samo zdjąć, jeśli już nie są potrzebne. Dostępne są oczy, usta, nos, czy brwi. Szczególnym aspektem są różnorodne naklejki, które można zakupić w dowolnym kolorze i formie. Dostępne są również naklejki, które wyrażają humor, czy mają określoną mimikę twarzy. Mogą to być płaczące oczy, czy jedno oko przymknięte w postaci ‘’puszczania oczka’’ oraz wiele innych. Służy to oczywiście określonym stylizacjom, które są prezentowane na manekinie. Doda to niepowtarzalności całej kompozycji i natychmiast zwróci uwagę klientów, przez co wzrośnie zainteresowanie odzieżą, która jest na wystawie.

Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto