Advertisement
AMAZON

2018-01-13 Sound Vibe ŁOBEZ

2018-01-13 Sound Vibe ŁOBEZ

Już w tą sobotę zapraszamy serdecznie na mega imprezę o mocniejszych klubowych brzmieniach.

Gościem specialnym tej soboty będzie Maiqel​. Dj i producent, który grał na kołobrzeskiej plaży (Sunrise Festival Afterparty) między innymi stworzył hymn na to wydarzenie w 2008 r (Sunday Morning). który znają chyba wszyscy klubowicze, W 2011 uświetnił także Tunnel Electrocity w Lubiążu. W 2011 założył własną agencje eventową QARMA AGENCY . Jako organizator pochwalić się może sukcesem m.in imprezy Saturday Beach Night w Barlinku oraz szczecińskich Inspiration i We Love To Love

Zagra także DeeRiVee​ producent i dj, który ma na swoim koncie wiele produkcji wydawanych w sklepach na całym śwecie, jego utwory były emitowane w stacjach radiowych i tv. Remixy grane w klubach w Polsce i zagranicą, właściciel wytwórni muzycznej Deepcloud Records​. Współtwórca hymnu na Tunnel Electrocity który wyprodukował wspólnie z Maiqel-em.

Ale to nie wszystko między innymi zagra DJ TOM45 z projektu Deep Sesje - to prężnie rozwijająca się grupa w polskiej branży muzycznej, relacjonująca muzyczne wydarzenia z różnych miejsc w kraju, zaproszonych gości w studio ale i swoich tygodniowych programach.

Pojawi się także Dj Bibi lokalny DJ z Drawska Pomorskiego, który rezydentował w Cafe Bar - Toleranz oraz Klub Galaxy w Berlinie. Wygrał również bitwę DJ-ów w 2013 r. w klubie Pinokio (Szczecin). Zagrał również wiele imprez prywatnych w wielu miejscach.

Powrót na górę

Moje konto

Więcej