Pożar w Czaplinku. Potrzebna pomoc dla poszkodowanych

  • Napisane przez  DSI
Fot. Zbigniew Todorowski #fotostudioespresso Fot. Zbigniew Todorowski #fotostudioespresso

Napływają do DSI pierwsze informacje o stratach jakie ponieśli pogorzelcy. Oczywiście nie pozostaną bez odzewu ze strony DSI.
Pierwsza informacja dotyczy jednej z mieszkanek budynku, którego poddasze spłonęło w pożarze. Samotnie wychowuje 8-letnie dziecko, a na co dzień pracuje w Netto w Czaplinku.

Poinformował nas Adrian: Jako przedstawiciel sklepu 455 Netto Polska Czaplinek , zwracam się z prośbą odnośnie dzisiejszej tragedii z miejscowości Czaplinek. W wyniku dzisiejszej sytuacji cały dorobek życia straciła jedna z naszych pracownic.

W momencie pożaru jedyne co posiadała przy sobie poszkodowana to to, co miała na sobie. Zwracam się z wielka prośbą o apel z pomocą. Potrzebne jest dosłownie wszystko od szczoteczki po widelec ponieważ nie ocalało nic.

Każdą z darowizn można pozostawić w sklepie Netto Czaplinek ul. Bydgoska 2 78-550 Czaplinek.

Wielu z Was organizuje zbiórki. Do dzieła trzeba pomóc pogorzelcom.

  • Informacja z 28 grudnia 2017 (6:15)

Na dziś (28 grudnia) Burmistrz Czaplinka Adam Kośmider zwołał sztab kryzysowy, który ustali zakres pomocy poszkodowanym. Ustalony zostanie także stan techniczny kamienicy.
Wczoraj w pożarze ucierpiały mieszkania sześciu rodzin. Zostały ewakuowane przez policjantów. Na miejscu pożaru byli przedstawiciele Zarządu Nieruchomości Miejskich i Pomocy Społecznej, którzy zapewnili pogorzelcom niezbędną pomoc. Noc w hotelu spędziła tylko jedna osoba, a pozostałe osoby nocowały u swoich rodzin i znajomych.

  • Informacja z 28 grudnia 2017 (1:20)

Na pomagam.pl uruchomiono zbiórkę - przejdź.

Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto