Postaw na teledysk ślubny!

  • Napisane przez  wedding.pl
Postaw na teledysk ślubny!

Masz już dosyć długich i nudnych filmów ze ślubu i wesela, które niejednokrotnie oglądane były u rodziny i znajomych? Z jednego z najpiękniejszych dni w życiu chcesz mieć niebanalną pamiątkę, do której będziesz wracać z radością i wzruszeniem? Koniecznie zdecyduj się na teledysk ślubny! Dowiedz się, dlaczego warto i gdzie znaleźć najlepszego wykonawcę.

Dlaczego warto wybrać teledysk ślubny zamiast tradycyjnego filmu?

Pamiątka ze ślubu i wesela nie musi mieć formy wielogodzinnego filmu, którego nawet nowożeńcy nie są w stanie obejrzeć choć raz w całości. Nie musi być w niej korowodu gości składających życzenia, całej mszy albo ceremonii w Urzędzie Stanu Cywilnego, ani też tego, czego większość z nas nienawidzi w ślubnych filmach starej daty – zbliżenia na jedzących gości weselnych czy kilku godzin tańca. Decydując się na teledysk ślubny, nie tylko unikniemy nudy, ale również skorzystamy w kilku innych aspektach. Oto one:

  • teledysk ślubny, ze względu na mały rozmiar pliku, w jakim zostaje zapisany, jest doskonały do udostępniania w serwisach społecznościowych lub załączania do wiadomości mailowej – dzięki temu, zamiast przesyłać gościom weselnym płytę z wielogodzinnym filmem, możemy podesłać im link do teledysku, oszczędzając przy tym czas i pieniądze,
  • w teledysku ślubnym możemy umieścić, jako podkład muzyczny, piosenkę z pierwszego tańca czy inną, ulubioną nutę, która stworzy tło dla całego filmiku – w przypadku tradycyjnego filmu jest to niemożliwe, ponieważ w tle słychać księdza, urzędnika, gości czy Parę Młodą, którzy przemawiają lub śpiewają,
  • filmowcy zajmujący się teledyskami ślubnymi muszą być bardzo skrupulatni w swojej pracy i przykładają uwagę do najmniejszych szczegółów, ponieważ w trwającym kilka minut filmie o wiele łatwiej jest wychwycić błędy – dzięki temu mamy pewność, że płacimy za jakość, a nie za ilość.

Gdzie znaleźć najlepszego wykonawcę teledysku ślubnego?

Jeśli decyzja o teledysku ślubnym zapadła, warto jak najszybciej zainteresować się tematem nawiązania współpracy z najlepszym filmowcem, który przygotuje pamiątkę z jednego z najpiękniejszych dni w naszym życiu. Jeżeli w naszym otoczeniu znajdują się pary, które stosunkowo niedawno brały ślub, istnieje duże prawdopodobieństwo, że również zdecydowały się na taką formę filmu i będą mogły podpowiedzieć nam, kto jest najlepszy w branży. Jeśli jednak nie mamy wśród najbliższych takich osób lub terminy u zaproponowanych filmowców są już dawno zajęte, skorzystajmy z profesjonalnego portalu, jakim jest Wedding.pl. W serwisie, poza inspiracjami i poradami dotyczącymi ślubu i wesela, znajdziemy pokaźną bazę usługodawców z okolicy, w której planujemy uroczystość i przyjęcie. Wystarczy, że wpiszemy w wyszukiwarce miasto, które nas interesuje – np. Szczecin: https://wedding.pl/kamerzysta-na-wesele/szczecin, a platforma pokaże nam najlepszych filmowców ślubnych.

Foto: Unsplash.com

Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto