Advertisement
AMAZON

2017-11-26,26 Krajowa Wystawa Gołębi Młodych

2017-11-26,26 Krajowa Wystawa Gołębi Młodych

w dniach 25-26 listopada na terenie hali widowiskowo-sportowej i Szkoły Podstawowej w Czaplinku przy ul. Wałeckiej 49. Wystawa w regionie czaplineckim jest dużym wydarzeniem zarówno dla miejscowej jak i okolicznej ludności. Hodowcom dostarcza wielu wrażeń z prezentacji pięknych okazów gołębi i stwarza możliwość zdrowej rywalizacji. Jest to również okazja do porównania poziomu hodowli z innymi wystawcami.

Organizatorem Wystawy jest Środkowo-Pomorski Związek Hodowców Gołębi Rasowych i Drobnego Inwentarza w Koszalinie, a współorganizatorami Starostwo Powiatowe w Drawsku Pomorskim i Gmina Czaplinek. Imprezę wspierają także lokalne instytucje, firmy i osoby prywatne.

Otwarcie Wystawy dla zwiedzających nastąpi w dniu 25 listopada (sobota) od godz. 8.00 do 18.00, a w dniu 26 listopada 2017 r.(niedziela) od godz. 7.00 do 15.00.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszam do odwiedzenia Wystawy i udziału w loterii fantowej, której dochód w całości przeznaczony będzie na organizację przez Oratorium Św. Jana Bosko w Czaplinku wypoczynku zimowego i letniego dla dzieci i młodzieży.

Powrót na górę

Moje konto

Więcej