Nowe tablice informacyjne i broszury o drawskich wsiach

  • Napisane przez  DSI na podstawie informacji Urzędu Miejskiego w Drawsku Pomorskim
  • Galeria
Nowe tablice informacyjne i broszury o drawskich wsiach
Jak podaje na swojej stronie na terenie gminy Drawsko Pomorskie Urząd Miejski zakończył realizację projektu pn. „O kulturze i zabytkach – promowanie obszarów wiejskich w gminie Drawsko Pomorskie poprzez montaż tablic informacyjnych oraz wydanie folderów zbiorczych i folderów składanek”, który został dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
 
Zgodnie z założeniami projektu we wsiach pojawiło się 10 nowych tablic informacyjnych na szlakach rowerowych i pieszych promujących lokalne dziedzictwo kulturowe i historyczne. Wydanych zostało również 2.000 szt. informatorów zbiorczych i 10.000 szt. folderów składanek, po 1.000 szt. dla każdej miejscowości
Z materiałów promocyjnych mogą się cieszyć następujące miejscowości: Zarańsko, Nętno, Rydzewo, Suliszewo, Gudowo, Mielenko Drawskie, Linowno, Jankowo, Łabędzie i Konotop. Część z nich trafiła do zasobu Informacji Turystycznej, część została przekazana sołtysom. Na tablicach i w folderach znajdują się zagadnienia związane z historią, zabytkami i atrakcjami turystycznymi danej miejscowości. Zostały opisane miejsca ważne i charakterystyczne dla danej miejscowości.
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto