Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Obrazy Ewa Kamińskiej zobaczysz w Kaliszu Pomorskim

  • Napisane przez  UM Kalisz Pomorski

Ewa Kamińska z Drawska Pomorskiego z wykształcenia jest plastykiem. Z wyboru i z zamiłowania – malarką. Otaczający, piękny krajobraz Pojezierza Drawskiego stanowi dlań inspirację artystyczną, z której na co dzień czerpie natchnienie.
W zakresie zainteresowań artystycznych Pani Ewy Kamińskiej – Mikołajczyk są pejzaże, portrety, martwa natura. Analizując wybrane dzieła artystki można dostrzec pewną fascynację światem otaczającym, którego piękno pragnie utrwalić. Artystka celebruje chwilę, dostrzega ulotność i przemijanie. W kolekcji artystki odnaleźć można także elementy humorystyczne i/lub symboliczne, dla których inspiracją mogłyby być dziecięce zabawy lub utwory literackie. Przewrotność tych prac w stosunku do całej kolekcji bywa zaskakująca.

Obrazy Ewa Kamińskiej zobaczysz w Kaliszu Pomorskim

Ewa Kamińska-Mikołajczyk swe prace wystawiała w galeriach w kraju i za granicą. Gro dzieł artystki znajduje się także w kolekcjach prywatnych.
Wystawa obrazów Ewy Kamińskiej – Mikołajczyk w galerii pałacowej w Kaliszu Pomorskim będzie można oglądać do dn. 8. listopada 2017 r. Zapraszamy.

Obrazy Ewa Kamińskiej zobaczysz w Kaliszu Pomorskim
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej