Advertisement
AMAZON

„Radość tworzenia” kolejna inicjatywa realizowana w ZS w Świerczynie

  • Napisane przez  M.S.
„Radość tworzenia”  kolejna inicjatywa realizowana w ZS w Świerczynie

Zajęcia zrealizowane zostały w ramach programu Edukacja Kulturowa Dla Umiejętności Społecznych. Interdyscyplinarne zajęcia mają na celu rozwój kompetencji społecznych i postaw. Środkiem do osiągnięcia tego celu będą innowacyjne działania, pobudzanie zaufania oraz integracja. Dzieci i młodzież uczestniczą w warsztatach tematycznych pozwalających odkryć ich mocne strony, uczące komunikacji i współpracy.
Oferta jaką przygotowaliśmy dla dzieci umożliwia zdobycie umiejętności tanecznych , teatralnych, fotograficznych , dziennikarskich ale także kulinarnych. Warsztaty w jakich uczestniczyli uczniowie ukierunkowane były na rozwój indywidualnych uzdolnień bez rywalizacji i zbędnej presji. Czas poświęcony na warsztaty był tak dostosowany aby każdy we własnym tempie poznawał i rozwijał swoje kompetencje – relacjonuje Maciej Słomka


Każda fotografia ,fryzura, taniec, zabawa, potrawa własnoręcznie przygotowana to sposób na doskonalenie siebie i własnych umiejętności .Proces w trakcie którego podnosimy świadomość siebie i swych możliwości to może być iskra która wznieci płomień wiedzy i chęci do doskonalenia siebie. Kolejne warsztaty i spotkania odbędą się już wkrótce: 14 października odbędą się zajęcia pt. „Wyczarowane cuda z papieru”, 28 października warsztaty teatru improwizacji.

„Radość tworzenia”  kolejna inicjatywa realizowana w ZS w Świerczynie
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto