Advertisement
AMAZON

Poznań Game Arena (PGA)

  • Napisane przez  Jakub Oberda
Poznań Game Arena (PGA)

Poznań Game Arena (PGA), czyli największe w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej targi gier komputerowych, rozrywki multimedialnej oraz technologii wykorzystywanych w grach wideo oraz wirtualnej rzeczywistości.
Jak co roku, po raz dwunasty na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich dojdzie do wydarzenie, które jest nie lada gratką dla przedstawicieli każdego pokolenia. Targi trwają trzy dni, w tym roku przypadają na datę 6 – 8 października.
Każda edycja Poznań Game Arena jest wielkim wydarzeniem w świecie gier komputerowych, a tegoroczna zapowiada się naprawdę wyjątkowo. Organizatorzy jak co roku starają się, by każde kolejne targi były lepsze od poprzednich i bez najmniejszego problemu im się to udaje!


Podczas dwunastej edycji organizatorzy postanowili zwiększyć miejsce imprezy z 9 do 10 pawilonów gdzie będą znajdowały się ponad tysiąc stanowisk do gier, ponad 150 czołowych producentów gier, sprzętu dla graczy oraz szeroko pojętej rozrywki multimedialnej.
PGA to idealne miejsce aby spotkać swoich ulubionych streamerów, youtuberów czy profesjonalnych graczy esportowych.
Targi jak co roku to wydarzenie pełne atrakcji, przeróżne konkursy ogólnodostępne dla wszystkich zwiedzających, pokazy cosplayu oraz wiele innych ciekawych jak i zaskakujących atrakcji oraz profesjonalnych, emocjonujących turniejów jak ESL Polska – Polski Puchar Cybersportu.

Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto