Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Drawskie morsy sformalizowały swoją działalność

  • Napisane przez  Paweł Górzyński

Historia drawskich morsów sięga roku 2007, kiedy to od listopada pierwsze osoby zaczęły regularnie się kąpać w jez. Okra. Od tego czasu grupa systematycznie się powiększała, przybywało nowych członków i sympatyków. Zaczęły się wspólne wyjazdy na duże imprezy morsowskie , a także organizacja imprez w Drawsku Pomorskim. Jednym słowem grupa się rozwijała, morsów przybywało, a ich działalność była coraz bardziej zauważalna. Jednak cały czas była to grupa nieformalna, wspierana przez Oddział PTTK w Drawsku Pomorskim. Taki stan trwał do grudnia 2013r., kiedy to zapadła decyzja o sformalizowaniu działalności i utworzeniu w ramach struktur Oddziału PTTK  w Drawsku Pomorskim oficjalnego klubu. W dniu 17 grudnia 2013r. Zarząd Oddziału PTTK podjął stosowną uchwałę o utworzeniu Drawskiego Klubu Morsów. 

We ostatni wtorek (14 stycznia) odbyło się pierwsze Walne Zebranie Członków Drawskiego Klubu Morsów, na którym wybrane zostały władze klubu oraz ustalono plan działalności na najbliższe miesiące. Omówiono także organizację IV Drawskich Spotkań Morsów, które odbędą się już niedługo, bo w dniach 1-2 lutego br.

Założony klub liczy obecnie 20 osób, a na prezesa został wybrany Mariusz Ziemecki. Należy jednak dodać, że morsów w Drawsku Pomorskim jest jednak więcej. Mniej lub bardziej regularnie zimnych kąpieli zażywa ponad 30 osób. 

Wszystkie osoby zainteresowane morsowaniem serdecznie zapraszamy do wspólnych kąpieli.

 

Dodatkowe informacje

Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej