Advertisement
AMAZON

Co kupić rodzicom na święta?

  • Napisane przez  proficredit.pl
Co kupić rodzicom na święta?

Masz już dosyć rozczarowanych min swoich bliskich podczas rozpakowywania Bożonarodzeniowych prezentów? Zaplanuj zakup podarków dla ukochanych z dużym wyprzedzeniem i dokładnie przemyśl co będzie dla nich źródłem prawdziwej radości. Dzięki temu ominie Cię przedświąteczna gorączka i będziesz miał wystarczająco dużo czasu na odłożenie odpowiedniej sumy.

Zakup prezentu dla rodziców może okazać się prawdziwym wyzwaniem. Dzieli Was przecież przepaść pokoleniowa i zapewne macie zupełnie różne gusty. Dlatego wybierając go nie myśl o tym, co podoba się Tobie lub z czego byś się ucieszył. Postaraj się wejść w rolę rodziców i zastanów się co najbardziej im się przyda.

Praktyczny prezent

Jeżeli Twoi rodzice są osobami praktycznymi, z pewnością ucieszą się z prezentu, który znajdzie konkretne zastosowanie. Odwiedź ich z wyprzedzeniem i sprawdź, czy wszystkie sprzęty w Twoim rodzinnym domu działają sprawnie. Może Twoim rodzicom właśnie zepsuł się ekspres do kawy, wiekowy toster zaliczył kolejną, tym razem ostatnią, awarię a głośniki od kina domowego nagle przestały działać? Uwzględniając sprzęt RTV lub AGD w liście do „Świętego Mikołaja” upieczesz dwie pieczenie przy jednym ogniu – ograniczysz wydatki rodziców i dasz im efektowny prezent.

Voucher pod choinkę

Twoi rodzice na co dzień są bardzo zabiegani i pochłaniają ich liczne obowiązki? Podaruj im odrobinę relaksu, fundując chwilę odprężenia w pobliskim SPA lub romantyczną kolację we włoskiej restauracji. Vouchery to bardzo dobry pomysł na prezent również dla osób, które z pozoru mają już wszystko. Miłe wspomnienia są warte o wiele więcej niż przedmioty.

Ekstremalny podarunek

Jeśli dobrze znasz swoich rodziców, możesz zdecydować się na bardziej odważny podarek. Twój tata zawsze marzył o przejażdżce czołgiem a mama nie miała okazji skoczyć ze spadochronem? Spełnij marzenia rodziców i zafunduj im garść endorfin. Jeżeli sam nie jesteś w stanie podjąć się organizacji takich wydarzeń, skorzystaj z jednego z licznych portali internetowych, oferujących prezenty w wydaniu ekstremalnym.

Nieśmiertelna klasyka

Jeżeli naprawdę brakuje Ci pomysłu na prezent dla rodziców, postaw na jedną z pozycji od lat znajdujących się na liście świątecznych bestsellerów. Pamiętaj, że skórzane rękawiczki, ciepłe i miłe w dotyku szale czy eleganckie portfele są bardzo przydatne i nigdy nie wychodzą z mody.

Szybka pożyczka na świąteczne zakupy

Twoim zmartwieniem nie jest brak pomysłu na prezent, ale funduszy na ten cel? Panaceum na dziurę w domowym budżecie może być szybka pożyczka. Bogatą ofertę pożyczek pozabankowych, podobnie, jak listę firm, które ich udzielają, znajdziesz w Internecie. Pamiętaj jednak, że szybka pożyczka to dobry pomysł na sfinansowanie świątecznych prezentów jedynie pod warunkiem, że jesteś ją później w stanie regularnie spłacać.

Więcej informacji proficredit.pl/szybkie-pozyczki

 

Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto