VIDEO: Walka Artur Kamiński vs Michał Golasiński

  • Napisał 
VIDEO: Walka Artur Kamiński vs Michał Golasiński

W sobotę 23 września odbyła się walka Artura Kamińskiego sportowca z Drawska Pomorskiego. Jego przeciwnikiem był Michał Golasiński.
Po prawie rocznej przerwie od walk Artur Kamiński, drawszczanin wrócił do klatki. Artur Kamiński walczył podczas gali Spartan Fight 8 na hali TS Wisła Kraków. Zastąpił Michała Labusa, któremu odnowiła się kontuzja.

Walka nierozstrzygnięta

Wynik walki pozostał nierozstrzygnięty w wyniku przypadkowego faulu Artura na przyeciwniku. Faul ten wyeliminował Michała Golasińskiego. Artur reprezentował klub Zet Gold Team Drawsko Pomorskie.

Komentarz Artura po walce

Biorąc pod uwagę że wziąłem walkę na 8 dni przed gala jestem zadowolony. Tlenowo było dobrze. Liczę na rewanż od włodarzy Spartan Fight, niestety wszedł palec w oko za co przepraszam. Sam walczyłem tego dnia z niedoleczonym zapaleniem lewego barku.
Dziękuję wszystkim za wsparcie, Wasze smsy zdjęcia na fb, filmy z życzeniami... Jestem pod wrażeniem że tak wiele osób interesuje się tym sportem. Wróciłem po roku przerwy ale obiecuję że na następną walkę nie będziecie długo czekać. Mówią że przyjaciół poznaje się w biedzie, dziękuję swoim!!!!

Dodatkowe informacje

  • Film:
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto