Intermarche Drawsko


Srebrny medal dla karateków z Drawska Pom. w Sieradzu

 • Napisane przez  Andrzej Tylka
Srebrny medal dla karateków z Drawska Pom. w Sieradzu

Z dobrym wynikiem rozpoczęli swoje starty w turniejach po przerwie wakacyjnej karatecy z MUKS OYAMA z Drawska Pom.
9 września odbył się Międzynarodowy Turniej o Puchar Prezydenta Sieradza w Karate Kyokushin. W turnieju uczestniczyło 215 zawodników z 32 klubów z Polski, Rosji, Czech i Niemiec. W turnieju uczestniczyli zawodnicy MUKS OYAMA reprezentujący Drawsko Pomorskie zajmując w klasyfikacji drużynowej II miejsce. I miejsce zajął klub z Jastrzębia natomiast III miejsce zajęli zawodnicy z Leszna.


Drużyna zawodników drawskiego klubu uczestniczyła w tym turnieju w 11 osobowym składzie zdobywając łącznie 11 medali ( 4 złote, 3 srebrne, 4 brązowe). Zawodnicy startowali w konkurencjach kata, kata drużynowym, kumite Kyokushin, kumite olimpijskim WKF. Start w zawodach był sprawdzianem formy przed Mistrzostwami Europy, które odbędą się w październiku w Świnoujściu, a także wynikał z planu przygotowań naszych zawodników przed ogólnopolskimi turniejami planowanymi do końca tego roku. Zawodnicy naszego klubu potwierdzili wysoki poziom wyszkolenia zdobywając najwyższe lokaty w swoich kategoriach.

Srebrny medal dla karateków z Drawska Pom. w Sieradzu

Wyniki poszczególnych zawodników:

 • Kopysiewicz Jakub – srebrny medal w kata 8-9 lat
 • Pawełczak Anastazja - srebrny medal w kata 10-11 lat
 • Skórka Wiktoria – srebrny medal w kata 14-15 lat
 • Marchel Martyna – złoty medal w kata 14-15 lat
 • Wiska Eliza – złoty medalw kata 16-17 lat
 • Wiska E., Skórka W. , Marchel M.- brązowy medal w kata synchronicznym
 • Sech Gabriela – brązowy medal w kumite -45 kg 12-13 lat
 • Skórka Wiktoria – złoty medal w kumite -50 kg 14-15 lat
 • Skórka Wiktoria – złoty medal w kumite olimpijskim open 14-15 lat
 • Marchel Martyna – brązowy medal w kumite -50 kg 14-15 lat
 • Wiska Eliza – brązowy medal w kumite -60 kg 16-17 lat
Srebrny medal dla karateków z Drawska Pom. w Sieradzu

Udział w zawodach możliwy był dzięki wsparciu Starostwa Powiatowego w Drawsku Pom. oraz środkom własnym klubu.

Intermarche Drawsko

Srebrny medal dla karateków z Drawska Pom. w Sieradzu
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto