Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Pobili rekord Guinnesa w Kołobrzegu i poszli na rajd nad Jez. Okra

  • Napisał 
Morsowanie w Kołobrzegu Morsowanie w Kołobrzegu

Morsy z Drawska Pomorskiego to jednocześnie członkowie Oddziału PTTK w Drawsku Pomorskim. Jak co roku z okazji WOŚP turyści z Drawska Pomorskiego zrganizowali Turystyczny Rajd Pieszy dookoła jeziora Okra. Pomimo nienajlepszej pogody na starcie rajdu stawiły się 34 osoby. Przed wyruszeniem na trasę uczestnicy złożyli datki pieniężne do puszek wolontariuszy. 

Zanim jednak rajd się odbył morsy z Drawska Pomorskiego wzięli udział we wspólnym biciu rekordu Guinnesa w liczbie "morsów" w Bałtyku. W trakcie II Światowego Festiwalu Morsowania w Kołobrzegu do wody weszło prawdopodobnie ponad 1300 osób. Wśród nich byli mieszkańcy Draska oraz zaprzyjaźnionych klubów z Łobza i Ińkska. 

W tym artykule warto wspomnieć, że już wkrótce odbędzie się IV Drawskie Spotkania Morsów - termin wydarzenia przewidziany został na 1-2 lutego. 

Dodatkowe informacje

  • Film:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej