Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Powstała Akademia Piłkarska Drawsko Pomorskie. Życzymy sukcesów

  • Napisał 

Świat nie znosi pustki, podobnie jest w sporcie. Tutaj w piłce nożnej. Zarząd MKS Drawa Drawsko poinformował niedawno, że zawiesza działalność sportową, a na stronach związkowych pojawiła się informacja że seniorski zespół nie będzie grał. Co jednak stanie się z drużynami młodzieżowymi i dziecięcymi?
Tu pojawia się Akademia Piłkarska Drawsko Pomorskie
Na jej czele stanął Andrzej Pedrycz znany kibicom MKS Drawa. Wieloletni trener pierwszej drużyny i jednocześnie zawodnik. To on jest prezesem nowego stowarzyszenia.
Jak zapowiada Andrzej Pedrycz, stowarzyszenie będzie działać na nowych zasadach. Formalne zawiązanie nastąpiło 9 sierpnia (10 dni temu). Na zebraniu założycielskim członkowie podjęli uchwały o powstaniu organizacji, przyjęcia statutu i wyborze zarządu. Obecnie trwają procedury rejestracyjne nowego Stowarzyszenia.

Oto skład zarządu

Andrzej Pedrycz - Prezes Zarządu
Ernest Marcinkowski - Wiceprezes Zarządu
Marcin Kańczugowski - Sekretarz Zarządu
Norbert Głowacki - Skarbnik Zarządu
Krzysztof Kursa - Członek Zarządu

A to komisja rewizyjna

Emilia Kaźmierowicz - Przewodnicząca Komisji
Piotr Żoch - Członek Komisji
Mariusz Sarzała - Członek Komisji

Zajęcia grup sportowych

13 sierpnia na Orliku odbyło się spotkanie organizacyjne rodziców i zawodników zespołów Młodzików i Trampkarzy. Po nim zaprezentowany został plan treningów grup trenujących na Orliku w Parku Chopina.

Akademia Piłkarska Drawsko Pomorskie

Konkurs na logo

Kolejnym działaniem Akademii Piłkarskiej Drawsko Pomorskie było ogłoszenie konkursu na logo akademii. Załozenia jakie postawiono do znaku akademii to barwy: niebiesko - biało – czerwone i napis rok założenia 2017. Projekty można przesyłać na email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 25.08.2017 do godz. 12. Nagroda mają być niespodzianki.

Sparing z Mewą Resko

AP Drawsko – tak będziemy skracać akademie 18 sierpnia w ramach treningu rozegrała mecz sparingowy.
Mecz Młodzicy AP Drawsko Pomorskie vs Mewa Resko zakończył się wynikiem 8-3. Gole strzelali: Natan Cyc x3, Kacper Radysz x2, Kacper Szczygielski x2, Adam Śliwka

Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej