2017-08-22: Złocieniec Game Festival ponownie po dwóch latach przerwy już od 22 sierpnia

  • Napisane przez  Patryk Onoszko
2017-08-22: Złocieniec Game Festival ponownie po dwóch latach przerwy już od 22 sierpnia

Złocieniec Game Festival wraca do Złocieńca po dwóch latach przerwy! Te lokalne święto e-sportu odbędzie się już po raz czwarty w złocienieckim kinie „Mewa”. Na naszych uczestników czekają turnieje w takie gry jak Counter Strike: Global Offensive, Fifa 17 oraz Hearthstone. Duży ekran, nowoczesny kinowy projektor i system nagłośnienia przestrzennego to jedne z wielu elementów czyniących nasz Festival imprezą jedyną w swym rodzaju. Zapraszamy wszystkich spragnionych e-sportowych wrażeń i dobrej zabawy do Złocieńca już 22-24 sierpnia! Startujemy od godziny 8:00!


Dodatkowo w ramach Festivalu w dniu 25 sierpnia odbędzie się Festivalowa Noc Filmowa w ramach której zagramy takie filmy jak: Valerian i Miasto Tysiąca Planet, Annabelle: Narodziny Zła oraz Atomic Blonde! Również w dniach 21-26 sierpnia w złocienieckiej księgarni BookBook trwać będzie akcja Festivalowe Książkobranie, czyli wszystkie książki tańsze aż o 30%!

  • Już teraz chcemy serdecznie podziękować naszym sponsorom: Urzędowi miasta i gminy Złocieniec, Pizzerii „Piccolo”, Centrum Edukacji „DaVinci”, firmom Ekowind oraz Opak.
  • ZŁOCIENIEC GAME FESTIVAL ZOSTAŁ DOFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW URZĘDU MARSZAŁKOWSKIEGO WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO.
  • DSI jest patronem medialnym wydarzenia - zapraszamy

 

Intermarche Drawsko

 

Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto