Piękna Anna Samusionek podczas koncertu muzyki gospel w Drawsku Pomorskim

  • Napisał 
Piękna Anna Samusionek podczas koncertu muzyki gospel w Drawsku Pomorskim

Chrześcijańska Służba Charytatywna od kilku lat współpracuje z drawskim urzędem miejskim w zakresie organizacji wydarzeń i akcji społecznych. W ramach tej współpracy, każdego roku odbywają się koncerty, festyny i imprezy rekreacyjne. W tym roku do wspólnej organizacji zaplanowane zostały cztery wydarzenia. Dwa z nich – ,,Bieg poMOCY” oraz koncert muzyki gospel odbyły się w ostatnią niedzielę (16 lipca).

Koncert gospel

W kościele pw. Św. Pawła Apostoła w Drawsku Pomorskim licznie zgromadzona publiczność wysłuchała piosenek, które wykonał Mirosław Karauda oraz zaproszeni przez niego artyści. Gościem specjalnym koncertu była znana polska aktorka Anna Samusionek, która recytowała poezję chrześcijańską.

Koncert muzyki gospel w Drawsku Pomorskim

Kolejne wydarzenia

Już teraz zapraszamy serdecznie na dwa kolejne wydarzenia, które odbędą się w najbliższych dniach w Drawsku Pomorskim. We wtorek (18 lipca) – w godzinach 14.00 – 18.00 – na placu Konstytucji zorganizowany zostanie festyn Expo Zdrowie, a w środę (19 lipca) – w godzinach 16.30-18.30 na placu zabaw przy ul. Mickiewicza wydarzenie pn. ,,Ciuchcia zdrowia”.
Organizację koncertu wsparł drawski ośrodek kultury oraz parafia pw. Św. Pawła Apostoła w Drawsku Pomorskim.

Koncert muzyki gospel w Drawsku Pomorskim

Powrót na górę

Moje konto

Więcej