Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Jasełka i kolędy w parafii Suliszewo

  • Napisał 
Zespół "Incydent" z Rzęśnicy podczas koncertu w Suliszewie. Fot. Adam Cygan Zespół "Incydent" z Rzęśnicy podczas koncertu w Suliszewie. Fot. Adam Cygan

Parafia p.w. Chrystusa Króla w Suliszewie to niewielka parafia, do której należą kościoły w Linownie, Gudowie, Suliszewie, Kosobudach i Dalewie. Nie oznacza to jednak, że w duchownym życiu wiernych nic się nie dzieje. 

Obecnie we wszystkich kościołach parafii odbywają się Jasełka przygotowane przez Ewę Wyrzykowską i najmłodszych mieszkańców Suliszewa.  Mieszkańcy wsi mają również okazję zobaczyć koncert kolęd w wykonaniu nowego zespołu pn. „Incydent” z Rzęśnicy. W ten sposób artyści reklamują się wśród społeczności.

Wczoraj (5 stycznia) Jasełka odbyły się w Gudowie, natomiast dziś (6 stycznia) zespół „Incydent” zagrał w Suliszewie. Artyści zagrali nie tylko najpiękniejsze kolędy polskie, ale również kilka świątecznych utworów polskiej muzyki pop.

Licznie przybyłym mieszkańcom parafii pierwszy koncert się podobał. Kolejny zespół zagra w Gudowie 26 stycznia po Mszy Świętej, która rozpoczyna się o godz. 10:00

 

 

Dodatkowe informacje

Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej