Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Kolędowanie z Eleni

  • Napisane przez  Aneta Olszacka
Eleni na scenie. Fot. Organziator Eleni na scenie. Fot. Organziator

Eleni – jedna z najpopularniejszych piosenkarek w Polsce gościła 28 grudnia 2013 r. w Kaliszu Pomorskim. Wychowywała się w rodzinie artystycznej, stad już od najmłodszych lat aktywnie uczestniczyła w życiu kulturalnym, a od czasów szkoły średniej występowała jako solistka. Za wiele płyt otrzymała „Złota Płytę”. W latach 80-tych ubiegłego wieku uhonorowana została nawet tytułem „Królowej Polskiej Piosenki” po tym jak trzy lata z rzędu wygrywała plebiscyt „Lata z Radiem”. 

W Ośrodku Kultury w Kaliszu Pomorskim spotkaliśmy się z ELENI na wspólnym kolędowaniu. Podczas koncertu panowała prawdziwie rodzinna atmosfera. Okazało się, że Eleni nadal zachwyca swoim głosem i kunsztem. Wciąż jest kochana przez  publiczność w każdym wieku, a jej koncert przyjęto  z entuzjazmem i radością. Nie przeszkodziły nawet niewielkie problemy związane z przeziębieniem artystki, bowiem do wspólnego kolędowania przyłączyli się również widzowie.

Wraz z Eleni śpiewały również dzieci zaproszone na scenę, co przyjęto z zachwytem i gromkimi brawami. 

Jej niezwykła postać sprawiła, że uczestnicy koncertu pełni pozytywnych emocji spędzili sobotnie poświąteczne popołudnie. Mamy nadzieję, że ta radość będzie nam wszystkim towarzyszyła przez cały Nowy Rok! 

 

Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej